کد خبر: 3900649
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۸
«زنگ قرآن، زنگ زندگی» ویژه‌برنامه‌ای در شبکه قرآن و معارف سیما برای آموزش کتاب درسی قرآن در تمامی مقاطع تحصیلی است که در آن از سوم تا نهم خردادماه به سؤالات و اشکالات دانش‌آموزان پاسخ داده می‌شود.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، ویژه‌برنامه زنگ قرآن، زنگ زندگی با رویکرد آموزش کتاب‌های درسی قرآن، هدیه‌های آسمان، پیام‌های آسمان و دین و زندگی در تمامی مقاطع تحصیلی و پیش‌دبستانی از شنبه، سوم خردادماه تا نهم خردادماه به سؤالات و اشکالات مطرح شده دانش‌آموزان که در قالب فایل‌های تصویری به برنامه ارسال شده است، پاسخ می‌دهد.

شبکه قرآن و معارف سیما با همکاری سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش جدول زمان‌بندی شده آموزش کتاب درسی قرآن را به دلیل تعطیلی مدارس در دستور کار خود قرار داده که صبح‌ها ساعت 10:15 زنگ اول کلاس قرآن و ساعت 11:15 زنگ دوم آن خواهد بود و همچنین، عصرها ساعت 16:30 زنگ سوم و ساعت 16:45 زنگ چهارم از آنتن این شبکه پخش خواهد شد.

یادآور می‌شود، دانش‎‌آموزان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی شبکه قرآن و معارف سیما به نشانی www.qurantv.ir برنامه آموزشی خود را دریافت کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: