کد خبر: 3902167
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در مراسم انتصاب سردار «محمدابراهیم ساور» به عنوان معاون هماهنگ‌کننده سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: دولت آمریکا گمان می‌کرد که با تحریم، نیروی انتظامی از مواضع خود عقب‌نشینی خواهد کرد که در واقعیت این چنین نبود و ناجا با شدت بیشتری اهداف خود را پیش خواهد برد و در مسیر خود استوار گام برخواهد داشت.

به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا ادیانی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در حاشیه مراسم تکریم و معارفه معاون هماهنگ‌کننده سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، گفت: آمریکایی‌ها از همان اول انقلاب مانند بنی‌امیه اقدام به خرابکاری و اجرای نقشه‌های شوم خود می‌کردند.

وی افزود: دشمن همیشه دشمن است اگر در میدانی مغلوب شد در صدد تجهیز و آمادگی خود بر می‌آید تا در زمان مناسب ضربه خود را وارد کند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه به تعبیر امام خمینی(ره) روحانی، خدمتگزار دین است تصریح کرد: در نظام اسلامی شخص حکومت نمی‌کند بلکه قانون اسلام حکومت می‌کند.

نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی با اشاره به اینکه دموکراسی متن دین اسلام است و اسلام دموکراسی را از غربی‌ها قرض نگرفته، گفت: اعتقاد امام خمینی(ره) ایجاد جمهوری اسلامی مبتنی بر نظریه ولایت فقیه بود و به معنای واقعی ایشان شرق و غرب را به چالش کشید.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی با اشاره به ویژگی‌های فردی و شخصیتی امام خمینی(ره) اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های امام راحل این بود که به امداد‌های الهی باور داشت؛ امام به معنای واقعی عبد خدا بود و به معنای واقعی طلبه پرورش می‌داد.

وی افزود: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) کار سازمان عقیدتی سیاسی ناجا این است که دل‌های رمیده را با خدا آشنا کند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به تحریم خصمانه آمریکا علیه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر دولت آمریکا چنین اقدامی را انجام نمی‌داد جای تعجب داشت، چرا که ناجا در حادثه آبان ماه خوش درخشید و در انجام ماموریت‌های خود به خوبی عمل کرد و در مسیر جهادی و انقلابی در حال جانفشانی است و به دشمن اجازه نخواهد داد که در این مسیر خدشه‌ای وارد کند.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی افزود: هر جایی که لازم باشد نیروی انتظامی اقتدار خود را به رخ اراذل و اوباش و خائنان خواهد کشید و آن زمان است که به خائنان برای فرار از پلیس به دنبال سوراخ موش خواهند رفت.

نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی با بیان اینکه ناجا یک نیروی جهادی است و اکنون در راه تبدیل شدن به یک نیروی انقلابی است، بیان کرد: در عرصه داخلی پلیس نشان داد که در کنار مردم نقش موثری دارد و در عملیات‌ها و ماموریت‌ها به خوبی تعهد خود را نسبت به مردم نشان داده است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ادامه داد: دولت آمریکا گمان می‌کرد که با تحریم، نیروی انتظامی از مواضع خود عقب نشینی خواهد کرد که در واقعیت این چنین نبود و نیروی انتظامی با شدت بیشتری اهداف خود را پیش خواهد برد و در مسیر خود استوار گام برخواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی در این جلسه از زحمات سردار هوشنگ ایرجی که در سمت معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ناجا سال‌ها تلاش مضاعف داشت تشکر و طی حکمی وی را به عنوان مشاور در سازمان عقیدتی سیاسی ناجا معرفی کرد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه سردار محمدابراهیم ساور به عنوان معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ناجا انتخاب شده است اظهار کرد: در ادامه مسیر برای ایشان توفیق روزافزون را از درگاه الهی مسئلت می‌نمایم.

نماینده، ولی فقیه در نیروی انتظامی با بیان ایجاد ۶ مرکز آموزشی در سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: امروزه در هر کلانتری و پاسگاه پرسنل ناجا بایستی یک هفته دوره عقیدتی را سپری کنند که کلاس‌های مبانی اندیشه اسلامی را با حضور دانشجویان آغار کرده و در این رابطه مربیانی تربیت کردیم تا در این مسیر ما را همیاری کند.

به گفته حجت‌الاسلام والمسلمین ادیانی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا باید از یک نهاد اداری به یک سازمان محتوایی تبدیل شود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: