کد خبر: 3902497
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹
فعالان عرصه رزمایش مواسات و کمک مومنانه در قالب طرح باران همدلی طی مراسمی در شاهرود تقدیر شدند.

به گزارش ایکنا؛ محمد ابراهیمی، مدیر مؤسسه فرهنگی بین‌الحرمین شاهرود از برگزاری مراسم تقدیر از فعالان عرصه رزمایش مواسات و کمک مومنانه در قالب طرح باران همدلی که در سه ماهه اول سال 99 صورت گرفت، خبر داد.
ابراهیمی در این مراسم ضمن تشکر از تلاشگران عرصه رزمایش کمک‌های مؤمنانه ویژه اعضای مؤسسه فرهنگی بین‌الحرمین شاهرود اظهار کرد: امروز در طرح کمک‌های مؤمنانه شاهد هستیم که همه آحاد جامعه اسلامی در این عرصه نیز به درستی ایفای نقش کردند و کوردلان خارجی، داخلی و معاندین نظام همواره سعی در تخریب وجهه گروه‌های جهادی، مردمی و مجموعه‌های خودجوش مردمی و فرهنگی را داشتند.
ابراهیمی ادامه داد: جامعه هدف این کمک‌های مؤمنانه بسیار گسترده است. شرایطی که در مبارزه با ویروس کرونا پیش آمد، کسب و کار اصناف را تعطیل و اقشار مختلف مردم را متضرر کرد. خیران پای کار آمدند و در این امر خداپسندانه شرکت کردند و این نیت خیرخواهانه و انسان‌دوستانه آنان قابل تقدیر و نظام مقدس جمهوری اسلامی نمونه‌ای بارز از حکومت‌های مردم‌محور و حکومت مبتنی بر ارزش‌های والای انسانی است.
مدیر مؤسسه با بیان اینکه مردم و مسئولان در رزمایش مواسات و کمک مومنانه، همدلی خود را به نمایش گذاشتند، افزود: مؤسسه فرهنگی بین‌الحرمین شاهرود نیز همگام با سراسر کشور، خیرین، مردم و مسئولان همدل و همزمان در راستای مواسات و کمک مومنانه و با تمام قوت وارد میدان شد.
وی در پایان از تلاش و همدلی خیران و مردم در اجرای فرمان مقام معظم رهبری در راستای کمک و مواسات مومنانه تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: