کد خبر: 3910031
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳
مرحله مصاحبه حضوری نفرات برگزیده در دوره جدید عضوگیری طرح اسوه از چهارشنبه، 25 تیرماه آغاز می‌شود.

به گزارش ایکنا؛ پس از ثبت نام اولیه در مرحله جدید عضوگیری طرح «اسوه» که طی اردیبهشت‌ و خردادماه سال جاری انجام شد، تعداد 110 اثر به دبیرخانه طرح واقع در شورای عالی قرآن ارسال شد.

با پایان یافتن مرحله ارزیابی آثار ارسالی شرکت‌کنندگان در طرح اسوه که ۱۰ تیرماه در محل شورای عالی قرآن برگزار شد، از میان تعداد ۱۱۰ اثر ارسالی به این مرحله، تعداد ۴۰ اثر به عنوان آثار منتخب به مرحله نهایی راه یافتند.

از میان این ۴۰ اثر، تعداد ۲۰ اثر در رشته قرائت و ۲۰ اثر نیز در رشته حفظ کل قرآن پذیرفته شده‌اند. نفراتی که آثار ایشان در این مرحله پذیرفته شده، در مرحله ارزیابی و مصاحبه حضوری شرکت خواهند کرد.

مرحله ارزیابی و مصاحبه حضوری صاحبان آثار ارسالی برتر از چهارشنبه، 25 تیرماه در محل شورای عالی قرآن آغاز می‌شود که تا شنبه، 28 تیرماه نیز ادامه خواهد داشت.

نفرات برتر در این مرحله نیز مجوز عضویت آزمایشی طرح اسوه را دریافت می‌کنند. این عضویت به صورت آزمایشی و یک‌ساله (دو ترم) است و اگر پس از این مدت، توانمندی ایشان احراز شود، عضویت ایشان از حالت آزمایشی به رسمی تبدیل خواهد شد.

یادآور می‌شود، طرح اسوه هم‌اکنون از سوی جامعه فرهنگی ـ قرآنی عصر و با همکاری شورای عالی قرآن در حال اجراست و هر دو سال یک‌بار فراخوان جذب جدید خود را اعلام و از بین قاریان و حافظان ممتاز و نخبه زیر ۱۲ سال، عضوگیری می‌کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: