کد خبر: 3910259
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
فرهنگسرای سرو برگزار می‌کند؛
آئین رونمایی از مجموعه 7 جلدی تازه‌های نشر در حوزه عفاف و حجاب به همت فرهنگسرای سرو، 24 تیرماه در فرهنگسرای خانواده برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار افتخاری ایکنا، آئین رونمایی از مجموعه 7 جلدی تازه‌های نشر در حوزه عفاف و حجاب به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب با حضور ناشران، مؤلفان و جمعی از اهالی اصحاب فرهنگ، سه‌شنبه، 24 تیرماه، ساعت 14 در فرهنگسرای خانواده برگزار می‌شود.

این مجموعه 7 جلدی شامل کتاب‌های حجاب در صدر اسلام نوشته محمدرضا شاه‌سنائی، حجاب اجباری آری یا نه؟ نوشته جواد ایروانی، رضاخان و واقعه مسجد گوهرشاد نوشته علی‌اصغر سلیمانی، سیر جاودانگی نوشته سیدجمال موسوی اردی، مبانی فقهی نهادینه‌سازی شعائر دینی (مطالعه موردی حجاب در جمهوری اسلامی ایران) تألیف مهران شباهنگ، مسئله حجاب در جمهوری اسلامی ایران تألیف علی غلامی، مسئله حجاب در غرب تألیف علی غلامی از سوی انتشارات مختلف به چاپ رسیده است.

در این مراسم رونمایی پخش کلیپ با عنوان ارزش بی‌پایان از بیانات مقام معظم رهبری درخصوص عفاف و حجاب، سرود دانش‌آموزشی با موضوع ارث مادرانه، نمایش موضوعی و نمایشگاه «اسناد وقایع مسجد گوهرشاد و کشف حجاب» اجرا خواهد شد.

علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم می‌توانند به فرهنگسرای خانواده واقع در خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی، خیابان 21 بوستان شفق مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۸۸۱۸۷۹ تماس بگیرند.

منصوره مرادی‌نیا
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: