کد خبر: 3914115
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸
مدیرعامل به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: به منظور پاسداشت دهه امامت و ولایت تا عید سعید غدیر خم، طرح فروش آثار با تخفیف ویژه در فروشگاه‌های این انتشارات از طریق مجازی و حضوری برگزار می‌شود.

عرضه ۱۵۰ عنوان کتاب با تخفیف ۲۰ درصدی همزمان با دهه ولایتبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی به نشر، حسین سعیدی، مدیرعامل به‌نشر با اشاره به عرضه بیش از ۱۵۰ عنوان کتاب با موضوعات سیره نبوی و علوی با تخفیف ویژه گفت: تخفیف در نظر گرفته شده برای این عناوین ۲۰ درصد است و علاقه‌مندان برای تهیه این آثار می‌توانند از فروشگاه‌های کتاب انتشارات آستان قدس رضوی و هچنین فروشگاه مجازی طریق اقدام کنند.

وی افزود: در این طرح علاوه بر آثار به نشر، کتاب‌های بنیاد پژوهش‌های اسلامی و مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی نیز عرضه می‌شود.

سعیدی درباره برخی از عناوین مهم این طرح به ویژه در بخش کودک و نوجوان گفت: مجموعه ۴ جلدی یاران پیامبر به قلم محمود پوروهاب، مجموعه ۴ جلدی قصه‌های نهج‌البلاغه به قلم مجید ملامحمدی، جلد‌هایی از مجموعه جلدی پیامبر به قلم نقی سلیمانی، جلد‌هایی از مجموعه یک نفر تو را دوست دارد به قلم علی باباجانی، بهترین کریسمس من از مرضیه جوکار از مهم‌ترین این آثار هستند.

مدیرعامل به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) همچنین یادآور شد: اجرای طرح‌های مناسبتی تخفیفی در این انتشارات به تناوب تا پایان سال در دستور کار است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: