کد خبر: 3914261
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۳
اصلاح یک خبر از سوی روابط عمومی آستان عبدالعظیم؛
روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) طی نامه‌ای به ایکنا خواستار اصلاح یک خبر درباره برگزاری مراسم مسلمیه در این آستان مقدس شد.

به گزارش ایکنا؛ عباس سلیمی، معاون فرهنگی و روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) طی نامه‌ای به مدیرعامل ایکنا، خواستار اصلاح یک خبر با عنوان «در آستان حضرت عبدالعظیم(ع)؛ مراسم مسلمیه با مخالفت ستاد کرونا لغو شد» شده است. متن این نامه به شرح ذیل است: 

برادر گرامی جناب آقای حسنی
مدیرعامل محترم خبرگزاری بین‌المللی قرآن ایکنا
با سلام و تحیت
پیرو خبر منتشر شده در خصوص لغو برگزاری مراسم مسلمیه در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)، با عنوان «در آستان حضرت عبدالعظیم(ع)؛ مراسم مسلمیه با مخالفت ستاد کرونا لغو شد» به تاریخ 7 مرداد 99» در خبرگزاری ایکنا، به اطلاع می‌رساند که با توجه به تصمیمات ستاد مبارزه با کرونای آستان مقدس و رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر پرهیز از تجمعات، این آستان مقدس قبلاً و در تاریخ 29 تیرماه، طی اطلاعیه‌ای که در سایت آستان مقدس و دیگر خبرگزاری‌ها منتشر شد، اعلام نمود که در سال جاری امکان برگزاری مراسم مسلمیه با توجه به ضرورت حفظ سلامتی زائرین و مردم، مانند سنوات گذشته، وجود نداشته و به همین مناسبت این مراسم آئینی صرفاً از طریق شبکه‌های سیما بدون حضور جمعیت پوشش داده خواهد شد.
شایان ذکر است؛ مراسم ذکر شده در خبر منتشر شده، مربوط به برنامه دیگری خارج از آستان مقدس، مربوط به یکی از هیئت‌ها و در محدوده خارجی ضلع جنوبی بوده و هیچگونه ارتباطی با آستان مقدس نداشته است.
لذا توقع می‌رود آن خبرگزاری محترم، طی خبری مطلب منتشر شده را اصلاح و عدم انتساب آن مراسم به این بارگاه ملکوتی را به سمع و نظر مخاطبین خود برساند.
خادم القرآن- عباس سلیمی
معاون فرهنگی و روابط عمومی

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: