کد خبر: 3916268
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴
مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) اقدام به برگزاری مسابقه‌ای با عنوان «نمایشگاه مجازی عکس بیت‌الاحزان» با محوریت عکس هفته و همچنین عکس مؤسسه در گذر زمان کرده است.

مهدی شهسوار، مسئول روابط عمومی مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) استهبان در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا از برگزاری مسابقه نمایشگاه مجازی عکس بیت‌الاحزان در دو موضوع خبر داد و گفت: این مسابقه با محوریت عکس هفته و بیت‌الاحزان در گذر زمان ویژه قرآن‌آموزان مؤسسه انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تصاویر باید مرتبط با یکی از فعالیت‌های مؤسسه باشد، اضافه کرد: قرآن‌آموزان علاقه‌مند به شرکت در هر کدام از این دو بخش دقت کنند که در بخش عکس هفته باید عکس مرتبط با فعالیت یک یا دو هفته اخیر مؤسسه باشد و یا در بخش بیت‌الاحزان در گذر زمان، تصاویری از آغازین روزهای فعالیت مؤسسه را تا پایان سال گذشته ارسال کنند.

شهسوار با اشاره به اینکه هر شرکت‌کننده مجاز به ارسال یک تصویر در طول هفته است، بیان کرد: کیفیت تصاویر مهم است. بنابر این عکس‌ها در قالب فایل از طریق پیام‌رسان‌های ایتا، تلگرام و گپ به نشانی beytolahzanadmin@ ارسال شود. همچنین قرآن‌آموزان در پایین عکس ارسالی نام، موضوع و توضیحات تصویر را بنویسند.

شرکت‌کنندگان بخش عکس هفته تا پنجشنبه هر هفته و متسابقان بخش بیت‌الاحزان در گذر زمان تا بیستم هر ماه فرصت دارند تا آثار خود را ارسال کنند. سپس تصاویر برتر در صفحه مؤسسه در اینستاگرام بارگذاری خواهد شد. هدایای نقدی تا پایان ماه به حساب برگزیدگان واریز می‌شود.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر به کانال این مؤسسه در پیام‌رسان ایتا به نشانی BeytolahzanNews مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: