کد خبر: 3916439
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۲
از آستان حضرت عبدالعظیم(ع) صورت می‌گیرد؛
شبکه قرآن و معارف سیما در روز مباهله با برنامه‌های متنوعی از جمله پخش دعای این روز از حرم مطهر سیدالکریم(ع) میهمان خانه‌های مخاطبان می‌شود.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، در آستانه روز مباهله، برنامه‌های متعددی از جمله ویژه‌برنامه استغاثه امام زمان(عج) به صورت زنده ساعت 1:10 بامداد روز جمعه، 24 مردادماه از حرم مطهر امام رضا (ع) پخش می‌شود.

همچنین، برنامه زنده تسبیح در سحرگاه روز مباهله قبل از اذان صبح روی آنتن شبکه می‌رود و قرائت دعای پرفیض ندبه از مسجد مقدس جمکران رأس ساعت 7 صبح به صورت زنده میهمان خانه‌های مخاطبان شبکه خواهد بود.

در ساعت ۱۰:۱۵ نیز ارتباط زنده با آستان امامزاده عبدالله(ع) تهران برقرار شده و از ساعت ۱۲ نیز دل‌های مخاطبان راهی حرم مطهر حضرت معصومه(س) خواهد شد.

در ساعت ۱۳:۳۰، سخنرانی آیت‌الله‌العظمی جوادی آملی به مدت ۳۰ دقیقه پخش می‌شود و از ساعت ۱۴ ارتباط زنده با زیارت حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) برقرار خواهد شد و دعای روز مباهله از این آستان مبارک به سمع و نظر علاقه‌مندان می‌رسد.

همچنین، عصر روز جمعه نیز شبکه قرآن، دل‌ها را روانه صحن و سرای حرم مطهر علی ابن‌موسی‌الرضا(ع) کرده و از ساعت ۱۷ برنامه‌های آستان قدس رضوی را پخش می‌کند.

روز مباهله نیز برنامه قرائت زیارت جامعه کبیره از مسجد مقدس جمکران از ساعت 23 روی آنتن زنده شبکه قرآن و معارف سیما خواهد رفت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: