کد خبر: 3916672
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴

پیشنهاد الهام فخاری برای ایجاد نماد یادبود شهری درگذشتگان کرونا

ریٔیس شورای اسلامی استان تهران، در حساب توییتری خود پیشنهاد داد: «به جای نامگذاری خیابان‌ها به نام برخی افراد درگذشته، نماد یادبودی را از راه فراخوان همگانی هنری و با توجه به مسئله مشترک جامعه در مواجهه با کووید ۱۹ ایجاد کنیم».

به گزارش ایکنا، الهام فخاری، رئیس شورای اسلامی استان تهران و عضو شورای شهر تهران در حساب توییتری خود پیشنهاد داد: «به جای نامگذاری خیابان‌ها به نام برخی افراد درگذشته، نماد یادبودی را از راه فراخوان همگانی هنری و با توجه به مسئله مشترک جامعه در مواجهه با کووید ۱۹ ایجاد کنیم.».
 
وی در صفحه توییتر خود آورده است: «در پی گسترش ویروس کووید_۱۹ شمار زیادی از هم میهنان کشته می‌شوند. در میان جان‌باختگان زن و مرد، جوان یا میانسال، کارآفرین یا هنرمند، سیاستمدار یا کارگر، کسانی نام‌آور، ولی بسیاری بدون دسترسی به رسانه بوده‌اند.

در این شرایط به جای نامگذاری خیابان‌ها به نام برخی افراد در گذشته، نماد یادبودی را از راه فراخوان همگانی هنری، و با توجه به مسئله مشترک جامعه در مواجهه با کووید ۱۹ ایجاد کنیم.».

از نظر فخاری این نماد می‌تواند با توجه به درج نام و نشان همه درگذشتگان طراحی شود و امکان افزوده شدن نام افراد در روز‌های آینده را داشته باشد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha