کد خبر: 3917184
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
طرح مهر تحصیلی در راستای سیاست حمایتی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید در تمامی استان‌های کشور اجرا می‌شود.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی شرکت چاپ و انتشارات اوقاف، سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در راستای سیاست‌های حمایتی از اقشار آسیب پذیر جامعه، امسال نیز اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های تحصیلی در میان دانش‌آموزان نیازمند کرده است. بسته مهر تحصیلی شامل «کیف، دفتر و لوازم التحریر» متناسب با نیاز دانش‌آموزان دوره‌های مختلف تحصیلی در بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

در همین خصوص قدرت‌الله جنگروی، مدیرعامل شرکت چاپ و انتشارات گفت: تهیه و تولید 40 هزار بسته «مهر تحصیلی» از حدود اردیبهشت ماه امسال در این شرکت آغاز و قرارداد خرید لوازم‌التحریر و کیف مدرسه منعقد و دفاتر مشق موردنیاز هم از سوی این شرکت تولید شده است.

وی افزود: طبق سنت هر ساله، شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان مجری این طرح، سفارشات ادارات کل اوقاف در ۳۱ استان کشور را دریافت و براساس برنامه‌ریزی‌ها تا نیمه شهریور، بسته‌ها را به سراسر کشور ارسال می‌کند تا در اختیار دانش‌آموزان نیازمند مناطق محروم قرار گیرد.

جنگروی با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان «جهش تولید» از سوی مقام معظم رهبری، اضافه کرد: تمامی این اقلام از میان بهترین و باکیفیت ترین تولیدات داخلی انتخاب شده است.

به گفته مدیرعامل شرکت چاپ و انتشارات، از میان 40 هزار بسته مهر تحصیلی، ۲۵ هزار بسته برای مقطع ابتدایی و ۱۵ هزار بسته برای دانش آموزان مقطع متوسطه آماده شده است.

جنگروی درباره زمان بندی توزیع این بسته‌ها نیز گفت: توزیع این بسته‌ها از 26 مردادماه، آغاز شده و تا قبل از شروع سال تحصیلی جدید، تمامی 40 هزار بسته مهر تحصیلی برای توزیع، تحویل مراکز استانی سازمان اوقاف خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: