کد خبر: 3922342
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
کانون مداحان و شاعران آئینی شهرستان ملایر در پیامی اهانت نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) را محکوم کردند.

به گزارش خبرنگار افتخاری ایکنا، بسیج مداحان و کانون مداحان و شاعران آئینی شهرستان ملایر در پیامی اهانت نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) را محکوم کردند. متن پیام به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

توهین به مسلمانان و ارزش‌های اسلامی، فعالیت رسانه‌های وابسته به صهیونیست‌هاست که هر از گاهی در برهه‌های مختلف برای اهداف از پیش طراحی شده انجام می‌شود روزی با ساخت فیلم ضداسلامی به جنگ رسانه‌ای با مسلمانان می‌آیند و روزی دیگر به ساحت مقدس قرآن کریم توهین می‌کنند.

این بار در ایام محرم‌الحرام، ماه حزن و عزای سیدوسالار شهیدان و اسارت فرزندان نبی مکرم اسلام مجدد رسانه‌ای بی‌خرد به ساحت پیامبر ختمی مرتبت، رسول رحمت و مهربانی‌ها اهانت و داغ عاشورا را دوچندان کرد.

لذا جامعه ستایشگران اهل بیت شهرستان ملایر ابراز تأسف و اندوه مضاعف از این حرکت شرم‌آور و دین‌ستیز نشریه فرانسوی، علیه رسول مهر و رحمت که قلوب تمامی آزادگان جهان و موحدان به‌خصوص مسلمانان عالم را جریحه‌دار کرد، اعلام می‌داریم هیچ‌گاه در برابر توهین به مقدس‌ترین مقدسات خود ساکت و بی‌تفاوت نبوده به هر روشی که در اختیار داریم در مسیر برملا کردن اهداف شوم دشمنان خواهیم کوشید.

کانون مداحان و شاعران آئینی شهرستان ملایر»

امیر فرمایی
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: