کد خبر: 3922466
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۹
اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت لرستان در پی محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر اکرم(ص) بیانیه صادر کرد.

به گزارش ایکنا، اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی ـ فرهنگی قرآن و عترت لرستان در پی اقدام نشریه هتاک فرانسوی «شارلی ابدو فرانسه» در بازنشر کاریکاتور‌های موهن به پیامبر اکرم‌(ص) و قرآن کریم، بیانیه صادر کرد؛

متن بیانیه بدین شرح است؛

«بسم الله الرحمن الرحیم

«وَمَا أَرْسَلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهً لِلْعَالَمِینَ»

دشمنان دین بزرگ اسلام از سر لجاجت و کینه، همیشه دست به توهین و تفرقه می‌زنند که نشان از جهل و پستی و عنادشان است. این بار نشریه فرانسوی نسبت به بالاترین تقدس نبوت و نماد رحمت للعالمین، توهین کرده است و حقارت و گمراهی خودشان را در قالب آزادی بیان، خط نشان می‌کشند.

جای بی‌شرمی است که دولت فرانسه‌، با لفظ آزادی بیان و بی‌تفاوتی، این اتفاق را تأیید می‌کند و در مقایسه با مسائلی چون هولوکاست که نماد ظلم است، سکوت می‌کنند و در این باره اجازه آزادی بیان را به کسی نخواهند داد، البته این عمل وقیح که با برنامه‌ریزی در انحراف افکار عمومی در محو اخبار روز حمایت و عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس از بعضی از کشورهای ذلیل منطقه، صورت می‌گیرد و از آموزه‌های قرآن در حمایت از مظلوم دور شده‌اند.

اتحادیه مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت لرستان این حرکت بی‌شرمانه اهانت به پیامبر اعظم(ص) و روابط  ذلیلانه با رژیم کودک‌کش صهیونیست را در این برهه زمانی محکوم می‌کند و تقویت اتحاد و همبستگی امت اسلام و مسئله تبری و تولی را بیش از هر امری ضروری می‌داند.

اتحادیه موسسات فرهنگی قرآن و عترت لرستان»

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: