کد خبر: 3922834
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
انجمن شاعران و نویسندگان نوجوان کانون پرورش فکری نشست‌های خوانش شعر و داستان را با عنوان «شعر و داستان آفرینش» به‌صورت آنلاین برگزار می‌کنند.

سلسله نشست‌های شعر و داستان آفرینش برگزار می‌شودبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این نشست‌ها که هفته‌ای یک‌بار برگزار می‌شود، آثار اعضای شرکت‌کننده در انجمن‌های شاعران و نویسندگان نوجوان کانون نیز مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

نشست‌های «شعر و داستان آفرینش» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یک هفته به شعر و یک هفته به داستان اختصاص دارد. بر همین اساس، نشست «شعر» روز‌های دوشنبه و نشست «داستان» روز‌های چهارشنبه در ساعت ۲۰ به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

اولین نشست زنده داستان‌خوانی ساعت ۲۰ چهارشنبه ۲۶ شهریورماه با اجرای حسین دهلوی، عباس جهانگیریان، دبیر انجمن نویسندگان کانون و کارشناس نشست برگزار و آثار دو عضو انجمن داستان کانون نیز نقد و بررسی می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دیدن این نشست‌ها به صفحه‌های اینستاگرام انجمن شاعران و انجمن نویسندگان نوجوان کانون به نشانی anjoman_e_nevisandeganenojavan و anjoman_e_shaeranenojavan مراجعه کنند.

یادآور می‌شود؛ اولین جلسه از سلسله نشست‌های شعرخوانی دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ با اجرای حسین دهلوی، محمدکاظم کاظمی، شاعر مهمان و محمدسعید میرزایی، دبیر انجمن شاعران نوجوان کانون و کارشناس برنامه برگزار شد. در این برنامه اعضای انجمن شاعران نوجوان کانون به شعرخوانی پرداختند. 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: