کد خبر: 3925830
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸

با توجه به شرایط کنونی بیماری کرونا، مجمع عمومی اتحادیه قرآنی بوشهر به منظور انتخاب اعضای هیئت مدیره و بازرسی به زمانی دیگری موکول شد.

به گزارش ایکنا، موعد برپایی مجامع عمومی اتحادیه‌ مؤسسات برخی از استان‌ها به سر آمده است. در همین راستا، زمان برگزاری مجمع عمومی اتحادیه مؤسسات قرآنی استان بوشهر نیز 13 مهرماه تعیین شد، اما به دلیل گسترش شیوع کرونا، این جلسه به یک یا دو ماه آینده موکول شد.

ابراهیم مرادی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی استان بوشهر گفت: استان‌ها، منتظر اعلام اتحادیه کشوری مبنی بر چگونگی شیوه برگزاری مجامع عمومی اتحادیه‌های استان‌ها هستند، البته در نشست اعضای هیئت مدیره اتحادیه کشوری و مدیران عامل اتحادیه‌های قرآنی استان‌ها(سوم مهرماه 99)، بر اجرای این فرایند از سوی اتحادیه استانی و صرفاً نظارت مسئولان نهادهای قرآنی تأکید شد.

وی تأکید کرد: در برگزاری مجمع عمومی اتحادیه استان به صورت حضوری، امکان معرفی کاندیداها وجود دارد، اما این مسئله در فضای مجازی امکان‌پذیر نیست و این موضوع باید مورد توجه مسئولان در شیوه برگزاری مجمع قرار گیرد.

اتحادیه مؤسسات قرآنی استان بوشهر، آمادگی برگزاری مجمع عمومی اتحادیه استان را در زمان مشخص با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دارد.

در جلسه مجمع عمومی اتحادیه استان، مواردی مانند تصویب ترازنامه مالی اتحادیه و انتخاب اعضای هیئت مدیره و هیئت بازرسان انجام می‌شود.

همچنین مرادی خبر داد که حمایت مالی شورای توسعه فرهنگ قرآنی از مؤسسات آسیب‌دیده در شرایط کرونا، در مجموع به مبلغ 72 میلیون تومان، به 72 مؤسسه قرآنی این استان، هر یک به مبلغ یک میلیون تومان، تخصیص یافت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: