کد خبر: 3928345
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) و یاران باوفایش همزمان با دهه آخر ماه صفر همراه با ویژه‌برنامه‌های متنوع در جوار بقاع متبرکه شهرستان قوچان در حال برگزاری است.
به گزارش خبرنگار افتخاری ایکنا، همزمان با دهه پایانی ماه صفر، مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) و یاران باوفایش با ویژه‌برنامه‌های متنوع در جوار بقاع متبرکه امامزاده سلطان ابراهیم(ع)، امامزاده جلیل(ع) و مزار آقا نجفی(ره) شهرستان قوچان همراه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال برگزاری است.

برگزاری مراسم پرده‌خوانی همراه با اجرای نمایش داستان «رسول ترک»، سخنرانی و مدیحه‌سرایی، اجرای مسابقات متنوع فرهنگی با محوریت اربعین حسینی با اهدای جوایز ویژه نوجوانان و جوانان پسر و دختر در جوار مزار عالم عارف آیت‌الله آقانجفی قوچانی، برپایی دو موکب در جوار بقاع متبرکه امامزاده جلیل(ع) و امامزاده سلطان ابراهیم(ع) با ارائه خدمات اهدای بسته‌های متبرک و ماسک، برپایی غرفه نقاشی ویژه کودکان در جوار آستان مقدس امامزاده سلطان ابراهیم(ع) همراه با اهدای جوایز از برنامه‌های این ایام است.

 همچنین مراسم عزاداری ظهر اربعین حسینی با سخنرانی، مداحی و سینه‌زنی در جوار این بقاع متبرکه و در روستای یدک شهرستان قوچان برگزار شد.
 

اعظم دوست‌حصار
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: