کد خبر: 3928668
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۶
مرحله نخست آزمون شفاهی رشته‌های حفظ کل، 10 و 20 جزء چهاردهمین دوره مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) از فردا، 21 مهرماه آغاز می‌شود.

به گزارش ایکنا، مرحله نخست آزمون شفاهی رشته‌های حفظ کل، 10 و 20 جزء چهاردهمین دوره مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) از فردا، 21 مهرماه در بخش آقایان به صورت مجازی و غیرحضوری برگزار می‌شود.

حُسن حفظ حافظان در مرحله نخست از سوی دو تیم داوری مجزا در بخش بانوان شامل زهرا صریحی‌نژاد، مریم سعیدی، منصوره سرمدی، الهام ماندگارمهر و نجمه شبانی‌قهرودی و در بخش آقایان شامل امیر آقایی، معتز آقایی، حسین طرقی، مهدی عباسی و حجت‌الاسلام سیدمحمد میریحیی در فضای اسکای‌روم قضاوت خواهد شد و سپس برترین آنها به مرحله دوم در رشته‌های حفظ کل، 10 و 20 جزء قرآن راه پیدا می‌کنند.

بنابر گفته سمیه حاجعلی، مدیر دارالقرآن امام علی(ع) «رقابت حافظان همراه با ارزیابی فایل‌های ارسال شده قرائت تحقیق و ترتیل در بخش آقایان طی روزهای 21 و 22 مهرماه و در بخش بانوان طی روزهای 23 تا 25 مهرماه انجام خواهد شد.»

یادآور می‌شود، در این دوره از مسابقات حدود هفت هزار نفر در مجموع رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ کل و اجزاء 10 و 20 شرکت کردند. همچنین از میان حافظان شرکت‌کننده در مرحله کتبی، هزار و 500 نفر به مرحله شفاهی راه پیدا کردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: