کد خبر: 3929315
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
دومین دوره مسابقات قرآنی مشکات ویژه استان‌های تهران و البرز با حضور داوران بین‌المللی قرآن کریم به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا، دومین دوره مسابقات قرآنی مشکات به همت مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت مشکات و با همکاری دفتر امام جمعه کوهسار ویژه استان‌های تهران و البرز برگزار می‌شود.

این مسابقات در رشته‌های ترتیل، حفظ 10 جزء، حفظ 20 جزء، حفظ کل قرآن‌کریم در مقاطع سنی زیر 16 سال پسران و دختران و بالای 16 سال آقایان و بانوان برگزار می‌شود.

دومین دوره مسابقات قرآن مشکات به صورت تلفنی و مجازی با حضور داوران بین‌المللی قرآن کریم انجام می‌شود. مسابقات قرآن در نخستین دوره تنها ویژه استان البرز بود که دومین دوره با اضافه شدن استان تهران همراه شد.

ثبت‌نام مسابقات قرآن از 20 مهرماه آغاز و تا پایان مهرماه ادامه دارد. مرحله مقدماتی مسابقات مشکات از هفتم تا 14 آبان‌ماه ادامه دارد و همچنین برگزیدگان در مرحله نهایی که در تاریخ‌های 29 آبان تا 4 آذرماه برگزار می‌شود، با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر از نحوه ثبت‌نام و برگزاری مسابقه به تارنمای مؤسسه به نشانی www.MQMeshkat.ir یا به دبیرخانه مسابقات واقع در کرج، بلوار شهید بهشتی، دهقان ویلای دوم، مجتمع تجاری البرز، بلوک A، طبقه 7 واحد 18 مراجعه کنند و یا با شماره 02644224626 تماس بگیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: