کد خبر: 3932002
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷
جدیدترین اثر گروه هم‌خوانی محمدرسول‌الله(ص) که در مدح پیامبر خوبی‌ها تهیه شده است، روز گذشته با اجرا در مقابل سفارت فرانسه رونمایی شد.

به‌ گزارش ایکنا، گروه همخوانی و تواشیح محمد رسول الله(ص) در راستای ادای دین به ساحت مقدس پیامبر عظیمالشأن اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) روز گذشته، هفتم آبان‌ماه، جدیدترین اثر خود را در مدح آن حضرت با عنوان «آینه رحمان» و با اجرا در مقابل سفارت فرانسه رونمایی کرد.

رونمایی از جدیدترین اثر گروه تواشیح محمد رسول الله مقابل سفارت فرانسه +  صوت و عکس

گروه همخوانی محمد رسول الله(ص) که مزین به نام متبرک و مبارک پیامبر گرامی اسلام است با حضور ۶۳ نفر درست زمانی که هجمه‌های بسیاری به ساحت مقدس پیامبر و قرآن کریم صورت می‌گرفت تشکیل شد. این گروه که بزرگترین گروه همخوانی کشور است تلاشی در راستای ترویج دین اسلام با استفاده از این ظرفیت فرهنگی و هنری است.

رونمایی از جدیدترین اثر گروه تواشیح محمد رسول الله مقابل سفارت فرانسه +  صوت و عکس

این روزها که مجدداً شاهد اقداماتی شنیع در انتشار کاریکاتورهای اهانت‌آمیز و از طرفی دیگر حمایت سیاستمداران غربی به ویژه نخست وزیر نابخرد و بی‌اخلاق فرانسوی هستیم، گروه همخوانی محمد رسول الله(ص) جهت ادای دِین و در راستای اهداف ترویجی خود اثر جدید گروه را با عنوان «آینه رحمان» که در مدح پیامبر مهربانی‌هاست، تولید و برای اولین بار روز گذشته، هفتم آبان‌ماه، در مقابل سفارت فرانسه رونمایی کرد.

لازم به ذکر است، روز گذشته قطعاتی دیگر از آثار در مدح پیامبر اعظم(ص) در تجمعی که مقابل سفارت فرانسه برگزار شده بود، اجرا شد و گروه همخوانی محمد رسول الله(ص) این اقدامات ضداسلامی و اخلاقی نخست وزیر فرانسه در انتشار کاریکاتورهای توهین‌آمیز پیامبر اسلام(ص) را محکوم و اعلام کردند که این گروه به عنوان بزرگترین گروه همخوانی کشور فعال‌تر از گذشته به تولید آثار دینی و قرآنی و ترویج فرهنگ تاب اسلام محمدی خواهد پرداخت.

رونمایی از جدیدترین اثر گروه تواشیح محمد رسول الله مقابل سفارت فرانسه +  صوت و عکس

نماهنگ تصویری این اثر در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و امامزاده صالح(ع) ضبط شده است. این‌ اثر به همت سازمان قرآن و عترت بسیج سپاه محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ تولید شده است.

یادآور می‌شود، تهیه‌کننده و کارگردان این اثر «علی ویسی»، شعر و آهنگ بخش عربی از اساتید سوری، شعر و آهنگ بخش فارسی از «کیومرث عبدی» و صدابرداری توسط «حسن صفری» انجام گرفته و مجری طرح هم مؤسسه فرهنگی و قرآنی آیه است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: