کد خبر: 3936253
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
فرمانده سپاه شهرستان مُهر استان فارس از اجرای بیش از ۱۶۱ برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار افتخاری ایکنا، سرهنگ عباس رضایی، فرمانده سپاه شهرستان مهر گفت: بسیج یک فرهنگ است، یک تفکر است، این فرهنگ و تفکر با جانفشانی، ایثارگری، ازخودگذشتگی و پایمردی بسیجیان عزیز نه ‌تنها در ایران اسلامی بلکه در بین تمام ملت‌های آزادیخواه جهان نهادینه ‌شده است.

این مسئول بیان کرد: کارنامه پرافتخار بسیج در تمامی عرصه‌های فرهنگی، نظامی، امنیتی، اجتماعی، سیاسی، خدماتی و سلامت و سازندگی همچون خورشید گرمابخش دل‌های مستضعفین جهان می‌باشد.

وی افزود: سپاه شهرستان مهر به استقبال این هفته غرورآفرین و تاریخی می‌رود با بیش از ۱۶۱ برنامه پایگاه‌محور(هر پایگاه یک خدمت)، حوزه‌محور و ناحیه‌ای با در نظر گرفتن پروتکل‌های بهداشتی که شاخص‌ترین آنها گلباران قبور مطهر شهدا، دیدار خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و بسیجیان، رژه خودرویی و موتوری در پنجم آذرماه و همچنین کمک‌های مؤمنانه، اردوهای جهادی، تهیه و توزیع جهیزیه، افتتاح پروژه‌های شاخص و موضوعی خواهد بود.

رضایی ادامه داد: تشکیل زنجیره انسانی(تذکر لسانی) آمرین سلامت همراه با سرود میدانی در میادین اصلی شهرستان، مسابقات فرهنگی، مذهبی، پایگاه محور حوزه‌ای و شهرستانی ازجمله مسابقه بزرگ ترتیل و تفسیر قرآن در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

این عضو شورای تأمین شهرستان مهر در بخش دیگری از صحبت‌های خود، یادآور شد: رزمایش سلامت و دفاع زیستی شامل (تور ایست و بازرسی سلامت و امنیت، اجرای گشت‌های رضویون محله‌محور سلامت و امنیت، اجرای گشت‌های آمرین سلامت برادر و خواهر و توزیع ماسک، ضدعفونی اماکن عمومی و مبلمان شهری و مراکز درمانی نیز از جمله برنامه‌های بسیج و سپاه شهرستان مهر در این هفته است.

رضایی فرمانده سپاه شهرستان مهر گفت: افتتاحیه عملیاتی تفاهم‌نامه شماره ۴ بین سپاه فجر و دانشگاه علوم پزشکی شیراز با معرفی و شروع به کار ۱۸۲ نفر بسیجی آقا و خانم در عرصه‌های(تغسیل و تدفین فوتی‌های کرونایی، کنترل جمعیت در آرامستان ها و مراکز درمانی، ضدعفونی مراکز درمانی و مبلمان شهری، بیماریابی، کنترل بیماران کرونایی و قرنطینه خانگی در شهرستان مهر انجام خواهد شد.

عباس ستایش‌گو
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: