کد خبر: 3937005
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۱
به صورت مجازی؛
سومین همایش سالانه مسلمانان انگلیس با موضوع نقش و کارکرد مساجد، با عنوان «مسجد ما، آینده ما» با حضور جمعی از صاحب‌نظران مسلمان به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از ابوت اسلام، شورای مسلمانان انگلیس (MCB)، سومین دوره  همایش سالانه «مساجد ما آینده ما» را برگزار می‌کند. این همایش به چیزی بیش از یک گردهمایی ساده برای رهبران مساجد انگلیس برای به اشتراک گذاشتن ابتکارات و تجلیل از کارهای خوب تبدیل شده است.
 
این رویداد که از سال‌ 2018 آغاز شده، با عناوین «بیش از یک فضای عبادت»، «مردم نه ساختمان‌ها» و «جوانان ما، آینده ما» در دوسال گذشته میزبان بیش از هزار و دویست نفر از مسئولان مساجد، فعالان اسلامی  و داوطلبان از سراسر  این کشور بوده است.
 
این رویداد میزبان مجموعه‌ای از سخنرانان و فعالان اسلامی از جمله «عبیدخان»، «صوفیه علم»، «اسحاق جاست» و «ایوب سیدات» است. سخنرانان، درباره موضوعاتی از جمله «ارائه خدمات مساجد به صورت دیجیتالی»، «رهبری در زمان مشکلات» و «بهداشت روان و کووید 19» بحث خواهند کرد.
 
همایش امسال با عنوان «بعد از کووید»(Beyond COVID) قرار است از 27 تا 29 نوامبر (7 تا 9 آذر) برگزار شود و شامل 10 جلسه مجازی رایگان خواهد بود. هدف اصلی  از این همایش، ارتقای همکاری، همدلی و وحدت در امور مسلمانان این کشور عنوان شده است.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: