کد خبر: 3937245
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۳
با سهمیه ویژه برای نودانشجویان؛
معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران با همکاری دانشگاه‌های سراسر کشور، ششمین مرحله از مسابقات کتابخوانی هشت بهشت را با در نظر گرفتن سهمیه ویژه برای برگزیدگان نودانشجو از ابتدای آذرماه آغاز کرد.

آغاز ششمین مرحله مسابقه کتابخوانی هشت بهشت

به گزارش ایکنا، به نقل از معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی تهران، ششمین مرحله مسابقات کتابخوانی مجازی با موضوع کتاب «پیرمرد و دریا» اثر «ارنست همینگوی» با جوایز سه میلیون ریالی برای دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شود.

آزمون این مرحله از مسابقات روز جمعه ۲۸ آذرماه نظیر پنج دوره پیشین از ساعت ۹ تا ۲۴ به صورت مجازی است.

طبق آخرین نظر شورای مسابقه کتابخوانی هشت بهشت، در هر دوره از مسابقات، افرادی که موفق به کسب حداقل ۶۰ درصد نمره آزمون شده باشند، در قرعه‌کشی انتخاب برگزیدگان شرکت داده می‌شوند.

معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی تهران این مجموعه مسابقات را هر ماه به صورت مجازی برگزار می‌کند و به نسبت شمار شرکت‌کنندگان، به تعدادی برگزیده جوایزی اهدا می‌شود. بر این اساس، پس از برگزاری ۸ دوره مسابقه طی یکسال، جایزه ویژه ۸ بهشت به ۸ برگزیده‌ای تعلق می‌گیرد که طی این مدت (۸ دوره مسابقه) بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد. ارزش ریالی جایزه ویژه نیز پنج میلیون ریال برای هر ۸ برگزیده نهایی است.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و شرکت در این مجموعه مسابقات می‌توانند به پایگاه اینترنتی bookrc.ir مراجعه کنند. معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی تهران این مجموعه مسابقات را با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌کند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: