کد خبر: 3949858
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۲
جلسه معارفه منصور قصری‌زاده، مدیر جدید شبکه رادیویی قرآن با حضور علی بخشی‌زاده برگزار شد.

به گزارش ایکنا، جلسه معارفه منصور قصری‌زاده، مدیر جدید شبکه رادیویی قرآن روز گذشته، ششم بهمن‌ماه با حضور علی بخشی‌زاده، معاون صدای سازمان صداوسیما، مجتبی ایزدی، مدیر سابق این شبکه رادیویی و سایر مدیرگروه‌های این شبکه، در سالن جلسات رادیو قرآن برگزار شد.

بخشی‌زاده، ضمن قدردانی از زحمات مدیر سابق رادیو قرآن به مدیر جدید این شبکه رادیویی تأکید کرد که انتظار می‌رود، کمک کنید تا این شبکه رادیویی به سمت و سوی مطلوب‌ پیش برود.

مجتبی ایزدی، مدیر سابق رادیو قرآن و سرپرست فعلی مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما نیز اظهار امیدواری کرد تا توفیق پیدا کند در سیما نیز حامی امور قرآنی باشد و تصریح کرد: به همکارانم، طی دوره‌ای که در رادیو قرآن بودم، افتخار می‌کردم. حجم کار بالا بود و آنها نیز با سعه صدر زحمات زیادی کشیدند و تلاشمان این بود تا کاری ماندگار انجام دهیم.

وی به تولید پنج هزار برنامه کوتاه اشاره کرد و گفت: تاکنون ۷۰ درصد این کار پیشرفت داشته است، همچنین سامانه 114 نیز برای بهره‌برداری آماده شده و از سوی دیگر برای پخش برنامه‌ها نیز مهندسی ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.

ایزدی افزود: رادیو قرآن دارای کارشناسان توانمند و خبره است، ان‌شاءالله استاد قصری‌زاده با سابقه ارزشمندی که در فعالیت‌های قرآنی دارند، منشأ خدمات بهتری شوند.

همچنین قصری‌زاده در بخشی از سخنانش در این جمع گفت: امیدوارم در برابر اعتمادی که به اینجانب شده است، سربلند بیرون آیم. باید تلاش کنیم رادیو قرآن، سرآمد دیگر شبکه‌ها باشد و این امر نیازمند عزم و اراده و استفاده از نظرات پیشکسوتان و تجربیات مدیران گذشته این شبکه رادیویی است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: