کد خبر: 3955102
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
کتاب «سیمای مخبتین» به قلم آیت‌الله محمود تحریری در 511 صفحه به همت مؤسسه بوستان کتاب منتشر شد.

کتاب «سیمای مخبتین» منتشر شدبه گزارش ایکنا، کتاب «سیمای مخبتین» به قلم آیت‌الله محمود تحریری و با تحقیق و تدوین استاد محمدباقر تحریری در 511 صفحه به قیمت 95 هزار تومان با شمارگان 500 نسخه به همت مؤسسه بوستان کتاب منتشر و روانه بازار نشر شد.

زیارت امین‌الله از زیارت‌های کامل و صحیح ائمه(ع) است. زائر در این زیارتنامه با واسطه قرار دادن امام معصوم(ع) کمالات والایی را از خداوند متعال تقاضا می‌کند؛ کمالاتی که امام معصوم بالاترین درجات آن را داراست.

افزون بر این، در متن زیارتنامه امین‌الله به کمالاتی از خداوند متعال نیز اشاره شده که حضرت حق با ظهور آنها بر بندگانش، موجبات برقراری رابطه بندگی و توحیدی ایشان را فراهم می‌آورد.

در این کتاب، مرحوم آیت‌الله شیخ محمود تحریری که خود از اساطین عرفان و اخلاق و از شاگردان مرحوم علامه طباطبایی(ره) بوده‌اند، اوصاف کمالیه مذکور را با استناد به آیات و روایات شرح و تفسیر کرده‌اند.

برخی از عناوین مباحث مطرح شده است در این شرح عبارتند از: معانی حجت خدا بودن امام، اعتقاد به قضا و قدر، صبر بر بلاها، اعراض از دنیا با اشتغال به ستایش خدا، بلند بودن صدای خوانندگان خدا، بازبودن راه‌ها به خدا برای راغبان، تقاضای اجتماع با اولیای الهی، اقرار به زمامداری و غایت بودن خدا، طلب مغفرت برای خود و دیگران، خواستار آشکار شدن حق و نابودی باطل، خدا برآورده‌کننده نیاز در بقا، ترحم بر گریه از خوف خدا.

علاقه‌مندان با خرید اینترنتی این کتاب از طریق نشانی www.bustaneketab.com می‌توانند از تخفیف 20 درصدی اثر بهره‌مند شوند. علاقه‌مندان می‌توانند جهت اطلاع از جدیدترین آثار تازه منتشره مؤسسه بوستان کتاب به نشانی اینترنت فوق و پیام‌رسان‌های این مؤسسه در تلگرام (t.me/bustaneketab)، واتساپ (chat.whatsapp.com/BGxgFr3s7MPDqmR5dU1EJ2)، ایتا (eitaa.com/bustankq) و اینستاگرام (www.instagram.com/bustaneketab1) مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: