کد خبر: 3956072
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲
نخستین دوره تربیت مربی معارف مهدویت، دوم تا ششم اسفندماه در نزاجا برگزار شد.

حجت‌الاسلام علی نوری، رئیس مرکز قرآن، عترت نماز اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با ایکنا، ضمن بیان این مطلب گفت: نخستین دوره تربیت مربی معارف مهدویت، این هفته، دوم تا ششم اسفندماه با حضور 40 نفر از روحانیون عقیدتی ـ سیاسی یگان‌های نزاجا برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه شرکت‌کنندگان در این دوره یا مسئولان عقیدتی ـ سیاسی یا استاد کلاس‌های آموزشی یگان‌ها و خانواده‌ها هستند، افزود: با توجه به اهمیت موضوع مهدویت و انتظار فرج در عصر حاضر و  در راستای بیانیه گام دوم انقلاب و ضرورت تمدن‌سازی برای ظهور و کادرسازی برای ظهور، این دوره برپا شد.

نوری با تأکید بر اینکه اساتید این دوره از مدرسان مؤسسات تخصصی مهدویت و همچنین حوزه علمیه قم و بنیاد مهدویت است، تصریح کرد: این دوره به مدت پنج روز و طی بازه زمانی 42 ساعت آموزشی به صورت فشرده در حال برگزاری است که اختتامیه آن عصر امروز برگزار می‌شود.

رئیس مرکز قرآن، عترت نماز اداره عقیدتی ـ سیاسی بیان کرد: این نیروها پس از بهره‌مندی از این دوره به یگان‌ها و مجموعه‌های خود به منظور پرورش نیروی انقلابی و جهادی و تبیین جایگاه مهدویت و انتظار، امیدآفرینی و کادرسازی برای ظهور امام زمان(عج)، باز می‌گردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: