کد خبر: 3956725
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹
نمایشگاه انفرادی عکاسی تئاتر به عنوان «نمایش صحنه‌ها»، آثاری از پیام احمدی کاشانی را در فرهنگسرای اندیشه به نمایش می‌گذارد.

«نمایش صحنه‌ها» در فرهنگسرای اندیشهبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای اندیشه، نمایشگاه انفرادی عکاسی تئاتر به عنوان «نمایش صحنه‌ها» در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه تعدادی از آثار پیام احمدی کاشانی با موضوع عکاسی تئاتر در فرهنگسرای اندیشه به نمایش درمی‌آید.

پیام احمدی کاشانی دارای درجه هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد بوده و سابقه 25 سال فعالیت در رشته عکاسی دارد. عضویت در هیات مدیره کانون عکس و عکاسان ایران و عضویت در موسسه فرهنگی و هنری صبا، فرهنگستان هنر از دیگر فعالیت‌های هنری او در عرصه عکاسی است.

این هنرمند تاکنون بیش از 20 نمایشگاه انفرادی و گروهی با موضوعات مختلفی برگزار کرده است که از جمله مهمترین آنها می‌توان به نمایشگاه عکس عاشورایی با عنوان «شور سرخ»، نمایشگاه «حلب در آتش» با موضوع عکاسی جنگ در سوریه، «ملودی طبیعت»، «مانا هنر ایرانی» و ... اشاره کرد.

این نمایشگاه از روز شنبه 9 اسفندماه آغاز به کار کرده و تا 14 اسفندماه فعال است. علاقه‌مندان برای بازدید از آن می‌توانند از ساعت 10 تا 14 به فرهنگسرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، بوستان اندیشه مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: