کد خبر: 3957327
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶
جمعی از فعالان قرآنی اهل سنت سیستان و بلوچستان که طی دو روز گذشته در چند نهاد قرآنی حضور یافته بودند، مقصد بعدی خود را شورای عالی قرآن انتخاب کرده و با فعالیت‌های این شورا، مرکز طبع و نشر قرآن کریم و کمیته اعزام و دعوت از قاریان آشنا شدند.

حضور قرآنیان سیستان‌ و بلوچستان در شورای عالی قرآنبه گزارش ایکنا، جمعی از فعالان قرآنی اهل سنت استان سیستان و بلوچستان، ١٢ اسفندماه با حضور در مجتمع امام خمینی(ره)؛ حسینیه الزهراء(س) ضمن بازدید از نمایشگاه آثار و محصولات شورای عالی قرآن، مرکز طبع و نشر قرآن و کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم، با مأموریت‌های این سه مجموعه آشنا شدند.

در جلسه‌ای که به همین مناسبت برگزار شد، سیدعلی سرابی، قائم‌مقام شورای عالی قرآن و محمدتقی میرزاجانی، معاون اجرایی این شورا توضیحاتی در تبیین وظایف نهادهای قرآنی وابسته به دفتر مقام معظم رهبری ارائه کردند.

در بخش دیگری از این جلسه صمیمی که معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان و تعدادی از مدیران مرکز طبع و نشر قرآن هم در آن حضور داشتند، مهمانان به ارائه نقطه‌نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

حضور قرآنیان سیستان‌ و بلوچستان در شورای عالی قرآن

در پایان مقرر شد جهت استفاده از ظرفیت‌های قرآنی استان، هم‌افزایی بیشتری صورت گیرد، همچنین به منظور ارتقای سطح فنی قرائت و حفظ قرآن در این استان، شرایط بهره‌مندی قاریان و حافظان استان از برنامه‌های آموزشی شورای عالی قرآن فراهم شود.

حضور قرآنیان سیستان‌ و بلوچستان در شورای عالی قرآن

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: