کد خبر: 3957613
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۱
با هدف شبکه‌سازی، انتقال تجربیات نوآورانه بومی، تقویت انگیزه‌های تحولی و امید به آینده در جامعه فعالان تعلیم و تربیت، رویداد نوآوری‌های آموزشی چهارسوق، در حال برگزاری است.

دوازدهمین رویداد نوآوری‌های آموزشی چهارسوق

به گزارش ایکنا به نقل از دبیرخانه «چهارسوق»، نخستین جلسه رویداد «نوآوری‌های آموزشی چهارسوق» با هدف «شبکه‌سازی، انتقال تجربیات نوآورانه بومی، تقویت انگیزه‌های تحولی و امید به آینده در جامعه فعالان تعلیم و تربیت»، به صورت مجازی در حال برگزاری است.

این رویداد که از سوی مؤسسه مطالعات راهبردی تعلیم و تربیت برهان به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، اکنون در حال برگزاری دوازدهمین دوره خود است. چهارسوق در سال ۹۲ متولد شد تا موج امیدواری بیشتری به درون دنیای تعلیم و تربیت وارد شود و اکنون بزرگ‌ترین رویداد مردم‌نهاد و غیر انتفاعی فعالان تعلیم و تربیت کشور و اجتماعی و محلی برای تجلی حرکت‌های امیدبخش و نوآورانه آموزشی و تربیتی و اشتراک‌گذاری ایده‌ها و تجارب است.

سخنرانی‌های نقش‌آفرینان حوزه تعلیم و تربیت در قالب ویدئوهای ضبط شده، پرسش و پاسخ در بسترهای تعاملی مجازی، فعالیت‌های شبکه‌ساز و پنل‌های تخصصی با موضوعات و مسائل روز تعلیم و تربیت، از برنامه‌های رویداد چهارسوق دوازدهم است.

همچنین «شبکه‌سازی» میان فعالان تعلیم و تربیت، به‌عنوان فعالیت محوری رویداد چهارسوق در نظر گرفته‌ شده و این توجه در رویداد دوازدهم به‌طور ویژه مد نظر است.

اما مخاطب خاص چهارسوق، فعالان تحول‌خواه تعلیم و تربیت از جمله معلمان و مربیان، مدیران و کادر مدارس، طلاب و دانشجویان علاقه‌مند، پژوهشگران تعلیم و تربیت، اساتید حوزه و دانشگاه، فعالان فرهنگی، مؤسسات، مدیران و کارشناسان نهادهای تعلیم و تربیتی، اهالی رسانه و حتی دانش‌آموزان و والدین دغدغه‌مند در حوزه تعلیم و تربیت هستند.

گفتنی است، رویداد دوم و سوم دوازدهمین رویداد چهارسوق در 14 و 15 اسفندماه در حال برگزاری است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: