کد خبر: 3968522
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۳
مدیرکل کمیته امداد استان تهران از توزیع ۴۰۱ هزار و ۷۵۰ پرس غذای گرم از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون میان خانواده‌های تحت حمایت و نیازمندان خبر داد.

غذای گرم برای نیازمندان

به گزارش ایکنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان تهران، سید‌ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به اجرای رزمایش ملی ایران همدل - طرح اطعام مهدوی و افطاری ساده، گفت: تاکنون ۱۷۲ آشپزخانه در طرح اطعام مهدوی فعال شده‌اند.

وی با بیان اینکه از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون ۴۰۱ هزار و ۷۵۰ پرس غذای گرم میان خانواده‌های تحت حمایت و نیازمندان توزیع شده است، افزود: همچنین بیش از ۹۳ هزار بسته افطاری در قالب طرح افطاری ساده در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.

پرپنچی ضمن تقدیر از کمک‌های مردمی و مشارکت نهاد‌ها در اجرای طرح اطعام مهدوی و افطاری ساده، بیان کرد: تاکنون بیش از ۵۳ میلیارد و ۶۶۰ میلیون تومان از محل کمک‌های مردمی و خیّران برای تهیه و توزیع غذای گرم و افطاری ساده برای نیازمندان هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران، یادآور شد: همچنین تاکنون ۸۳ هزار و ۵۴۹ بسته معیشتی با هزینه‌ای بالغ بر ۳۹ میلیارد و ۹۹۶ میلیون تومان میان خانواده‌های تحت حمایت توزیع شده است.

رئیس کمیته امداد ضمن دعوت از مردم، خیران و همه نهاد‌ها و دستگاه‌های مسئول برای پیوستن به رزمایش ایران همدل- اطعام مهدوی و افطاری ساده تأکید کرد و گفت: مردم نیکوکار می‌توانند برای ارائه کمک‌های خود به اقشار نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا از طریق شمارگیری کد دستوری - شماره‌گیری کد دستوری #۱*۰۲۱*۸۸۷۷* یا شماره‌گیری سامانه گویای ۷۳۵۵، ۰۲۱ و درج عدد ۱۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اقدام کنند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: