کد خبر: 3971302
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۱
چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات با انتشار یک فیلم مستند در قالب معرفی نفرات برتر و ارائه گزارش روند برگزاری از سوی مسئولان جشنواره به پایان رسید.

به گزارش ایکنا، به نقل از دبیرخانه چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات، چهارمین دوره این جشنواره امروز 22 اردیبهشت‌ماه با انتشار یک فیلم مستند در قالب معرفی نفرات برتر و ارائه گزارش روند برگزاری از سوی مسئولان جشنواره به پایان رسید.

کل فرآیند داوری به علت شرایط خاص شیوع کرونا و وضعیت قرمز تهران و سمنان به عنوان میزبان دبیرخانه، به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه جشنواره آیات به انجام رسیده و داوران بدون دورهم جمع شدن و به صورت انفرادی در سامانه نمرات خود را اعلام کردند.

برای مشاهده اسامی نفرات برتر اینجا کلیک کنید.

با این شرایط تلاش شد که عدالت در داوری و ایجاد زمینه مناسب برای داوران که بتوانند با دقت آثار رسیده را بررسی کنند، در اولویت باشد و همینطور در سامانه نیز داوران هنگام بررسی آثار، نام صاحب اثر را نمی‌‏دیدند و فقط یک کد سیستمی برای آن‏ها نمایان می‏‌شد.

از نظر دبیرخانه و هیئت داوران تمامی افرادی که در این جشنواره به نام قرآن شرکت کردند، برنده هستند و اجر و ثواب آن با صاحب قرآن کریم است.

جوایز نفرات برتر نیز طبق مبالغ اعلام شده در طرح فراخوان جشنواره، به حساب نفرات برتر واریز خواهد شد.

یادآور می‏‌شود، بیش از هزار و 100 اثر در 12 رشته این جشنواره شامل شش رشته بخش اصلی و شش رشته بخش ویژه، که برای اولین بار در این جشنواره پیش‏‌بینی شد، دریافت شده است.

چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات به میزبانی اداره‏ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

برای مطالعه بیانیه هیئت داوران چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات اینجا کلیک کنید.

در ادامه می‌توانید فیلم مستند اختتامیه چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه آیات را تماشاکنید.

 
 

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: