کد خبر: 3971448
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۲
پس از اعلام حمایت زین مالک، خواننده مصری‌تبار بریتانیایی از مردم فلسطینی، گروه‌های تندرو صهیونیستی وی را تهدید به مرگ کردند.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از میدل ایست آی، خواننده مشهور انگلیسی زین مالک در توئیتر با انتشار هشتگ فلسطین را آزاد کنید، از مردم مظلوم فلسطین حمایت کرد.

 به دنبال حملات پی در پی اسرائیل به فلسطین اشغالی، بسیاری از چهره‌های سیاسی، اجتماعی، ورزشی و هنری جهان واکنش‌های متفاوتی را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند.

زین مالک یکی از این افراد بود. وی که بیش از ۴۰ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام و ۳۰ میلیون در توییتر دارد؛ با انتشار پست‌هایی در این دو شبکه اجتماعی حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کرد و خواهان رسیدگی مجامع بین المللی به جنایات رژیم صهیونیستی شد.

مالک که مصری‌الاصل است بعد از انتشار آن توئیت از سوی گروه‌های تندرو صهیونیست به مرگ تهدید شد، اما اعلام کرد در کنار مردم فلسطین خواهد ایستاد.

علاوه بر زین مالک چند چهره مشهور هنری و ورزشی و بازیگران هالیوود نیز از فلسطینیان اعلام حمایت کردند. بلا حدید، مارک روفالو، و تایسون فری قهرمان بوکس از جمله این چهره‌ها هستند.

بانی فرانسسکا رایت که با بازی در سری فیلم‌های هری پاتر به شهرت رسید نیز در مطلبی در حمایت از فلسطینی ها نوشت: آنچه در فلسطین در حال رخ دادن است، چیز پیچیده ای نیست، استعمارگری و نسل کشی (فلسطینیان) از سوی شهرک نشینان (صهیونیست) است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: