کد خبر: 3971454
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۳
در جریان بمباران امروز مناطق مختلف غزه از سوی رژیم صهیونیستی، 18 فلسطینی شهید و دهها نفر مجروح شدند.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از العالم، از سحرگاه روز پنجشنبه، اولین روز از تعطیلات عید فطر، 18 شهروند فلسطینی بر اثر  حملات هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف در نوار غزه شهید و دهها نفر دیگر زخمی شده‌اند.این خشونت‌بارترین حملات در نوار غزه از روز دوشنبه است و همچنان ادامه دارد.

به گفته شاهدان عینی، هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی در سحرگاه امروز حوالی میدان دور زایددر شمال نوار غزه را هدف قرار دادند و کل این منطقه را تخریب کردند که منجر به شهادت دو فلسطینی و زخمی شدن ده‌ها نفر دیگر شد. تعدای از قربانیان هنوز زیر آوار هستند.

همچنین دو شهروند دیگر در بمباران منطقه عزبه دربیت حانون در شمال نوار غزه و یک نفر دیگر پس از هدف قرار دادن محله الشجاعیه، در شرق نوار غزه به شهادت رسیدند.

از صبح پنجشنبه هواپیماهای جنگی صهیونیست‌ها علاوه بر هدف قرار دادن زمین‌های کشاورزی در غرب بیت لاهیا و آپارتمانی متعلق به یک خانواده، منازل شهروندان را در منطقه عبسان الکبیره، شرق خان یونس و یک خانه در شرق منطقه توفه را هدف قرار دادند. 

هواپیماهای صهیونیست‌ها همچنین خانه‌ای در شهر جبالیا در شمال نوار غزه را هدف قرار دادند و توپخانه اشغالگر نیز شرق دیرالبلح را گلوله باران کرد.

به گفته منابع پزشکی، از آغاز تجاوزات عصر دوشنبه گذشته، تعداد شهدای فلسطینی تا به امروز به 83 نفر شامل 17 کودک و 7 زن رسیده و 487 نفر نیز زخمی شده‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: