کد خبر: 3977396
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶
مهلت ارسال اثر به جایزه جهانی «داستان ما و کرونا» ویژه فارسی‌زبانان جهان تا ۲۸ خردادماه سال ۱۴۰۰ تمدید شد.

جایزه جهانی «داستان ما و کرونا» تمدید شدبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، جایزه جهانی «داستان ما و کرونا» با بخش ویژه «خاطره، روایت و داستان به قلم کادر درمان و مدافعان سلامت» برگزار خواهد شد که به دلیل استقبال مخاطبان با ۲۸ خرداد تمدید شده است.

بر اساس فراخوان این جایزه، هر نویسنده می‌تواند با ارسال یک داستان کوتاه (حداکثر ۵۰۰۰ کلمه) در این جایزه شرکت کند. آثار ارسالی نباید پیش‌تر در مسابقه یا برنامه عمومی شرکت داده شده باشد. این جایزه ویژه داستان‌نویسان فارسی‌زبان است و محل سکونت یا ملیت نویسنده ملاک نیست.

داستان‌ها باید به زبان‌فارسی و در فایل word نوشته و ارسال شوند. موضوع این رقابت، بیماری کووید ۱۹ و مسائل مرتبط با شیوع این ویروس همه‌گیر جهانی است؛ بنابراین موضوع داستان حتما باید مرتبط با این بیماری و مسائل آن باشد.

نویسندگان می‌توانند آثار خود را به نشانی اینترنتی corona.naghdedastan.ir ارسال کنند و فرم شرکت در جایزه را تکمیل و تأییدیه دریافت کنند. 

این جایزه دارای یک بخش ویژه برای کادر درمان است؛ آثار داستانی یا خاطره‌های کادر درمان در این بخش به صورت جداگانه ارزیابی و بهترین آثار انتخاب و معرفی خواهند شد. همچنین، شرکت‌کنندگان در بخش ویژه باید تصویر مدرک شغلی خود را همراه داستان ارسال کنند. اعضای کادر درمان می‌توانند در بخش عمومی نیز شرکت کنند.

اختتامیه جایزه جهانی «داستان ما و کرونا» به صورت مجازی در تابستان ۱۴۰۰ برگزار شده و به برگزیدگان لوح تقدیر، نشان جایزه و جایزه نقدی اهدا می‌شود. همچنین مجموعه آثار منتخب و برگزیده در یک مجلد و در شمارگان مناسب منتشر خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: