کد خبر: 3977656
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۹
برای نمایش به مناسبت دهه کرامت
مجموعه مستند داستانی «گره» در 15 قسمت برای میلاد امام رضا (ع) آماده پخش از شبکه سه سیما خواهد شد.

به گزارش ایکنا؛ «گره» عنوان مجموعه مستندی به کارگردانی ابوذر حیدری است که همزمان با هفته کرامت و میلاد امام رضا (ع) پخش آن از شبکه سه سیما آغاز می‌شود.

این فیلم روایت آدم‌هایی است که شفا از امام رضا (ع) شفا گرفته‌اند. این مستند قرار است 15 قسمت باشد که هم اکنون دو قسمت آن آماده پخش شده‌اند.

بنا به این گزارش، هر ساله عده‌ای مدعی می‌شوند که امام رضا (ع) آنها را شفا داده است، ولیکن بعد از راستی آزمایی تعدادی از آنها تایید می‌شود. با این توضیح در این مستند قرار است با 15 نفر از کسانی محور این مجموعه باشند. این قصه‌ها توسط آستان قدس رضوی در چهارچوب‌های مختلف دسته‌بندی شده‌اند و همه شفایافتگان راستی‌آزمایی شده‌اند.

«گره» تمام در مشهد جلوی دوربین رفته است. تصویربرداری این کار از دو هفته قبل آغاز شده و تا دو هفته دیگر ادامه خواهد داشت. این مستند با همکاری مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی و شبکه سوم سیما تولید شده است. امیرمهدی پوروزیری تهیه‌کننده این مجموعه مستند است.

عوامل این مستند عبارتند از؛ تهیه کننده: امیرپوروزیری، کارگردان: ابوذر حیدری، مجری طرح: وحید معدنی، فیلمبردار: علیرضا رجایی‌مقدم، موسیقی: مسعود سخاوت‌دوست، صدابردار:سهیل متولی، صداگذار: مهدی جمشیدیان، مشاور رسانه‌ای: مهرداد معظمی.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: