کد خبر: 3987768
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
20 عنوان سرود، کلیپ و نماهنگ توسط مراکز استان‌های صدا و سیما با موضوع اعیاد ذی‌الحجه تولید و روانه آنتن شده است.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، مراکز استان‌های رسانه ملی به مناسبت دهه ولایت و امامت و فرا رسیدن عید سعید قربان و غدیر و دهه پایانی ذی الحجه، 20 قطعه موسیقی با کلام و دو کلیپ جدید را تولید و آماده نمایش کردند.

بر این اساس مرکز گلستان دو قطعه «بانگ عید» و «گولوم» در قالب سرود و نماهنگ، مرکز کیش قطعات «عیده» و «علی جویم» در قالب سرود، صدا و سیمای خراسان رضوی چهار عنوان سرود «رسول محبت»، «صبح عید»، «نوش دارو» و «حسن زیارت» و همچنین کلیپ و نماهنگ‌های «نازنین امام» و «شوق عید» و مرکز لرستان سرود «چوپیگر» را با این مضامین تولید کرده‌اند.

همچنین صدا و سیمای مرکز مازندران و گیلان نیز دو قطعه سرود با عناوین «پیوند» و «زیارت ماه» را برای دهه ولایت و امامت به تولید رساندند و مراکز قم و مهاباد نیز آثارشان را در همین قالب با عنوان «آقای خوب من» و «باران کوهستان» تولید کردند.

مرکز فارس هم در این بین دو قطعه سرود با عناوین «قرن امید» و «بانگ بهار» را ساخته است و «عید آمد» و «کبوتر رها» هم عناوین سرودهای ساخته شده در مراکز همدان و ایلام هستند.

دو قطعه سرود با نام‌های «یا امیرالمومنین» و «یا علی» در مرکز آبادان هم تولید شده‌اند که به مناسبت دهه ولایت و اعیاد سعید قربان و غدیر روانه آنتن می‌شوند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: