کد خبر: 4007654
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۸
اولین محموله کمک‌های قرارگاه خادمان و یاوران قرآنی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به منظور کمک به مردم شریف و زلزله‌زده شهرستان اندیکا در استان خوزستان ارسال شد.

به گزارش ایکنا؛ همزمان با میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع)، اولین محموله کمک‌های قرارگاه خادمان و یاوران قرآنی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به منظور کمک به مردم شریف و زلزله‌زده شهرستان اندیکا در استان خوزستان ارسال شد.
 
این محموله شامل لوازم خانگی، لوازم التحریر، مواد خوراکی، پوشاک و بسته‌های معیشتی به ارزش بالغ بر یک میلیارد تومان است که صبح امروز، یکشنبه دوم آبان‌ماه، از سازمان دارالقرآن الکریم به این شهرستان ارسال شد.
 
براساس این گزارش، قرارگاه خادمان و یاوران قرآنی شهید سلیمانی بر اساس میزان آسیب‌های اجتماعی در هر استان وارد عمل شده و متناسب با میزان ظرفیتی که در اختیار دارد، نسبت به شناسایی و رفع مشکلات مورد نظر اقدامات لازم را از مرحله شناسایی تا مرحله حل مشکل دنبال می‌کند.
 
تاکنون خدمات معیشتی ازجمله تهیه جهیزیه، آزادی زندانیان و... از سوی این قرارگاه صورت پذیرفته است. این قرارگاه متشکل از هجده کارگروه و هر کارگروه مزین به نام یکی از شهداست و انتخاب نام شهدا برای هر کارگروه بر اساس علاقه‌مندی رؤسای هر گروه در راستای اجرای برنامه‌های مورد صورت پذیرفته است.
 
یادآور می‌شود، قرارگاه خادمان و یاوران قرآنی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در آبان ماه سال ۱۳۹۹ به همت سازمان دارالقرآن الکریم، با بهره‌گیری از ظرفیت پیشکسوتان، هنرمندان، ورزشکاران و اصناف مختلف با هدف مواسات و کمک‌های مؤمنانه آغاز به کار کرد و تا کنون خدمات مختلفی را در حوزه‌های یاد شده در سطح کشور به مردم نیازمند و اقشار ضعیف و کم‌برخوردار جامعه ارائه کرده است.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: