کد خبر: 4013195
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۳
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مجتبی اشجری خبر داد؛

برگزاری مراسم هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر در سراسر کشور

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در دیدار با دکتر انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری و مسئول ستاد مرکزی هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر گفت: مراسم هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر در سراسر کشور برگزار می‌شود.

برگزاری مراسم هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر در سراسر کشور

به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مجتبی اشجری، قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در دیدار با انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری و مسئول ستاد مرکزی هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر گفت: در سال جاری هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر در آستانه جشن چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار گرفته است که با بزرگداشت باشکوه این هفته به استقبال ایام‌الله دهه فجر خواهیم رفت.

وی با اشاره به برگزاری موفق و سلامت‌محور اجتماع یوم‌الله 13 آبان، اظهار کرد: می‌توان برای برگزاری باشکوه برنامه‌های هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر بر اساس نقشه رنگ‌بندی وضعیت کرونای شهرها از هم‌اکنون برنامه‌ریزی کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین اشجری، رعایت کامل مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا را برای بزرگداشت مناسبت‌های ملی و مذهبی الزامی دانست و تأکید کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با همه توان آمادگی همکاری برای برگزاری باشکوه برنامه‌های هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر را دارد.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تأکید بر اهمیت هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، تصریح کرد: آئین‌نامه اجرایی ستاد هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر در اختیار ارگان‌ها و نهادهای ذی‌ربط قرار گیرد تا با هماهنگی و جلوگیری از موازی کاری‌ها، برنامه‌ها به بهترین شکل اجرایی گردند.

برگزاری جشنواره فیلم کوتاه با موضوع زن و جایگاه مادر

انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری نیز در این دیدار با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده برای پاسداشت باشکوه هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، گفت: در نظر داریم تا از همسران روسای جمهور کشورهای اسلامی به‌ویژه کشورهای منطقه دعوت به عمل آوریم تا با بهره‌گیری از این فرصت بتوانیم ضمن تبادل اطلاعات، ارتباط مؤثری را با کشورهای مسلمان منطقه برقرار نماییم.

وی با اشاره به سایر برنامه‌های این ستاد، تصریح کرد: برگزاری جشنواره فیلم کوتاه با موضوع زن و جایگاه مادر، برگزاری نمایشگاه‌ها و نشست‌های تخصصی، برگزاری تجمعات با موضوع عفاف و حجاب از جمله برنامه‌های ستاد هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر است.

خزعلی برنامه‌ریزی برای برگزاری باشکوه و شایسته برنامه‌های هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر را اولویت کاری معاونت امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری اعلام کرد و افزود: می‌بایست در برنامه‌ریزی‌ها به نقش محوری زن در خانواده به‌عنوان مادر و همچنین نقش زن در عرصه اجتماعی توجه شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :