کد خبر: 4015357
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۶
تأکید آیت‌الله ری‌شهری به شهردار جدید ری برای حل معضلات
تولیت آستان حضرت عبدالعظیم(ع) در دیدار با شهردار منطقه 20 تهران بر ضرورت حل مشکلات مردم ری تأکید کرد.

نسبت به حل مشکلات مردم ری غفلت شده استبه گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)، شهردار جدید منطقه 20 با آیت‌الله محمدی ری‌شهری، تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) دیدار و گفت‌وگو کرد.

آیت‌الله محمدی ری‌شهری در این دیدار گفت: مردم شهرری همواره دچار مشکلات متعدد و محرومیت‌ها بوده‌اند ولی در برهه‌های مختلف نظام اسلامی در مسیر نظام و انقلاب، محکم و استوار حرکت کرده‌اند، اما علیرغم تأکیدات مختلفی که به نمایندگان و رؤسای جمهور ادوار مختلف داشته‌ایم، نسبت به حل مشکلات این مردم شریف غفلت شده است.

وی افزود: بنده به دلیل این که متولد این منطقه هستم و سالیا‌ن متمادی که توفیق خدمت به این امامزاده و محدث والامقام را داشته‌ام، به خوبی شهرری و مشکلات آن را می‌شناسم و آن را در سال‌ها که مسئولیت داشته‌ام مکرر به مسئولان مختلف گفته‌ام و در صورتیکه شهردار جدید تهران را ببینم، با وی در میان خواهم گذاشت. امیدوارم در دوران جدید مجلس و شهردار جدید، این مشکلات کاهش یابد و هر دو مجموعه مجلس و شهرداری بتوانند به مشکلات مردم شریف ری در مورد اطراف شهرستان ری و همچنین، اطراف حرم مطهر رسیدگی کنند تا با تصمیمات اساسی و اجرای آن این مشکلات حل شود.

در ابتدای این دیدار، سیدمحمدناظم رضوی، شهردار منطقه 20 نیز به ارائه توضیحاتی در مورد رویکرد و نگاه ویژه شهردار تهران نسبت به حل معضلات شهر ری و همچنین، اجرای 16 مصوبه جدید شهرداری در منطقه ری با توجه به ظرفیت‌های موجود این شهرستان در حوزه‌های عمرانی، فرهنگی و خدمات شهری و زیباسازی، پرداخت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: