کد خبر: 4029247
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۸

سه دوره آموزشی تربیت مربی قرآن، «شهر من، شهر نماز» و «هر مادر ایرانی، یک مربی قرآن» از سوی مؤسسه بوستان قرآنی یزد در حال برگزاری است.

دوره آموزشی «هر مادر ایرانی یک مربی قرآن» در یزداعظم توکلی، مدیر مؤسسه قرآنی ـ فرهنگی بوستان قرآن یزد در گفت‌وگو با ایکنا ضمن بیان این مطلب گفت: سه دوره آموزشی شامل «شهر من، شهر نماز»، تربیت مربی قرآن و «هر مادر ایرانی، یک مربی قرآن» از 26 تا 29 دی‌ماه به مدت چهار روز با حضور 15 نفر از بانوان در هر دوره، در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اینکه دوره فوق ویژه مربیان دارای سابقه تدریس و مادران علاقه‌مند است، اظهار کرد: این دوره با تدریس مهدی فاضلی، نویسنده، کارشناس تکنولوژی آموزشی و ارشد روان‌شناسی دارنده رتبه اول جشنواره ملی شیوه‌های نوین آموزش قرآن و نماز به کودکان از ساعت 14 تا 17 در دو سطح مقدماتی و تکمیلی در حال برگزاری است و دوره پیشرفته آن نیز در صورت تکمیل ظرفیت تشکیل خواهد شد.

توکلی اضافه کرد: دوره فوق، بیستمین دوره است که در حال برگزاری است و دوره نخست «هر مادر ایرانی، یک مربی قرآن» با حضور 300 مادر علاقه‌مند شهر یزد برگزار شد که این دوره‌ها طی پنج سال و تا کنون با استقبال روبرو شده است.

مدیر مؤسسه بوستان قرآن تصریح کرد: دوره شهر نماز با شعار احیای سنت دعوت خوش آغاز نونهالان پیش‌دبستانی و کودکان اول دبستانی با سرفصل‌هایی چون تکنیک‌های جذب به نماز، آسان‌سازی و دعوت خوش کودکان به نماز، آموزش وضو و نماز، آداب، شرایط و احکام نماز در قالب روش‌های ده‌گانه آموزش غیر مستقیم شامل داستان تصویری، شعر، کاردستی، معما و ... در حال برگزاری است. 

مؤسسه بوستان قرآن در شهر یزد، دروازه قرآن، کوچه حسینیه صفار قرار دارد. همچنین علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 09135388200 تماس بگیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: