کد خبر: 4029714
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳

«غربت» عنوان سریالی به کارگردانی محمدحسین لطیفی است که به زودی جلوی دوربین ‌می‌رود.

به گزارش ایکنا، مریم عرفانیان روابط عمومی سریال «غربت» خبر داد که این مجموعه تلویزیونی به زودی جلوی دوربین خواهد رفت. کارگردانی این سریال را محمدحسین لطیفی بر عهده داشته و در آن به بخش‌هایی از زندگی شهید محمد بروجردی پرداخته خواهد شد.

وی افزود: این سریال جدیدترین محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج خواهد بود که هم‌اکنون عوامل پشت و جلوی دوربین انتخاب خواهند شد. در این کار سعی خواهد شد از چهره‌های جدید و توانا بهره برده شود. فیلمنامه سریال «غربت» با استفاده از کتاب «محمد؛ مسیح کردستان» به قلم نصرت‌الله محمودزاده نوشته شده است. همچنین نصرت‌الله محمودزاده، مشاور فیلمنامه و مهدی مطهر مشاور محتوای تصویری هستند.

محمد حسین لطیفی کارگردان این مجموعه در آستانه ساخت سریال درباره ضرورت تصویری کردن زندگی شهید بروجردی می‌گوید: «همه وجود این شخصیت عشق است و در بحبوحه‌ جنگ هر اتفاقی می‌افتد، می‌تواند آرام باشد و درست فکر کند. شرایط امروز، بی‌شباهت به جنگ نیست. پس، با ساختن فیلم‌های خوب و الگو دادن، می‌توانیم جامعه را واکسینه کنیم. ذات چنین کارهایی احساس و عشق است. ما نمی‌خواهیم صرفا تانک و توپ نشان دهیم؛ ما می‌خواهیم شخصیتی را نشان دهیم که در تاریخ معاصر ما یک قهرمان واقعی بوده است.»

عواملی که حضورشان در سریال «غربت» قطعی شده است، عبارتند از؛ طراح گریم: شهرام خلج، مدیر فیلمبرداری: بهنام کریمی، طراح صحنه و لباس: مجید علی اسلام، برنامه ریز و دستیار کارگردان: احسان سجادی حسینی، مدیر تدارکات: شهرام اسلامی و مدیر تولید: افشین قلی‌پور.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: