کد خبر: 4030469
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۶
با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور احکامی جداگانه، محمد مدرسی را به عنوان سرپرست دانشگاه خلیج فارس و علیرضا خواجه شاهکویی را به عنوان سرپرست «دانشگاه گلستان» منصوب کرد.

به گزارش ایکنا، به نقل از اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، زلفی‌گل در این احکام خطاب به سرپرستان منصوب شده آورده است؛ انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران و یاوران علمی (کارکنان)، تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی، توسعه همه جانبه علم و فناوری، آموزش پژوهش‌محور، پژوهش آموزش‌محور، مهارت‌افزایی، کارآفرینی، فرهنگ‌سازی کار تیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند «دانشگاه اسلامی» به کار گیرید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش‌برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

علیرضا خواجه شاهکویی، استادیار دانشکده علوم انسانی گروه آموزشی جغرافیای دانشگاه گلستان است. از سمت‌های اجرایی وی می‌توان به ریاست بنیاد ملی نخبگان استان گلستان، مسئول سازمان بسیج اساتید استان گلستان و عضویت در هیأت اجرایی جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه گلستان اشاره کرد.

محمد مدرسی نیز استادیار دانشکده مهندسی کشاورزی دانشگاه خلیج فارس است. از سمت‌های اجرایی وی می‌توان به ریاست دانشکده کشاورزی دانشگاه خلیج فارس اشاره کرد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه‌هایی جداگانه از زحمات و تلاش‌های فرهاد یغمایی، رئیس سابق دانشگاه گلستان و عبدالمجید مصلح، رئیس سابق دانشگاه خلیج فارس، در مدت تصدی این مسئولیت‌ها قدردانی کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: