کد خبر: 4030610
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
سردار فدوی بیان کرد:

جانشین فرمانده کل سپاه در چهاردهمین جشنواره حضرت علی اکبر(ع) تاکید کرد: اجازه ندادیم استکبار در جنگ سخت به پیروزی برسد، همین شیوه را می‌توان در سایر عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نیز اجرا کرد و به پیروزی رسید.

با همان روشی که در جنگ سخت پیروز شدیم در جنگ اقتصادی هم می‌توانیم پیروز شویم

به گزارش خبرنگار ایکنا، چهاردهمین جشنواره حضرت علی اکبر(ع) سپاه امروز یکشنبه سوم بهمن ماه در مجتمع فرهنگی ورزشی 5 آذر بسیج مستضعفین با حضور سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه برگزار شد.

سردار فدوی اظهار کرد: 43 سال است که نبرد خبائث عالم به رهبری آمریکا با انقلاب اسلامی در جریان است، اما نتوانستند این انقلاب را شکست دهند و جلوی ‌رشد آن را بگیرند. زیرا به بخش‌هایی از آنچه تکالیف خداوند بوده ‌عمل کردیم و البته در برخی موارد مانند وضعیت اقتصادی کشور، نتوانستیم به شروط ‌تعیین شده از سوی ‌خداوند عمل کنیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: آمریکایی‌ها به عنوان شیطان بزرگ‌ یک روز را هم برای دشمنی با انقلاب اسلامی‌ از دست ندادند، زیرا از 24 بهمن 1357 در کردستان با شلیک ‌گلوله تا امروز دشمنی خود‌ را با ما آغاز کردند و ادامه دادند ولی با این وجود نتوانستند حتی یک ‌پیروزی را هم در مقابل این انقلاب به دست نیاورند.

سردار فدوی اضافه کرد: آنها نه‌تنها در برابر انقلاب اسلامی ایران نمی‌توانند از یک‌ ‌پیروزی خود موردی را بیان کنند بلکه در سایر کشورها هم‌ که نفس پاسداران جمهوری اسلامی ایران به آنجا رسیده مانند لبنان، عراق، سوریه، افغانستان و یمن هم نتوانستند به پیروزی دست یابند‌.

وی تاکید کرد: فقط نام انقلاب اسلامی و نفس پاسداران به یمن رسیده اما همین نام موجب شده آنهایی که با ملت یمن در جنگ هستند به هر کسی متوصل شوند تا بلکه بتوانند به نحوی از باتلاقی که خودشان ایجاد کردند، بیرون بیایند. آنها تصور‌ می‌کردند ‌یک‌هفته‌ای به پیروزی می‌رسند ولی الان نزدیک هفت سال است از مدرن‌ترین سلاح‌ها استفاده می‌کنند ولی نتوانستند در یمن به پیروزی برسند.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: همان‌گونه که عنوان شد همه مستکبرین عالم با هم ‌علیه انقلاب اسلامی متحد شدند ولی تاکنون نتوانستند به پیروزی برسند؛ وقتی اجازه ندادیم استکبار در جنگ سخت به پیروزی برسد، همین شیوه را می‌توان در سایر عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نیز اجرا کرد و به پیروزی رسید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: