109 بیمار کرونایی فوت کردند
کد خبر: 4043552
تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۶

109 بیمار کرونایی فوت کردند

وزارت بهداشت از شناسایی 3010 بیمار جدید مبتلا به کرونا خبر داد و اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته 109 بیمار دیگر فوت کردند.

شناسایی ۳۰۱۰ و فوت 109 بیمار مبتلا به کرونا طی 24 ساعت

به گزارش ایکنا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۶۳ میلیون و ۶۶۹ هزار و ۹۱۵ نفر دُز اول، ۵۶ میلیون و ۳۷۶ هزار و ۷۵۰ نفر دُز دوم و ۲۵ میلیون و ۴۳۶ هزار و ۲۳۷ نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۴۵ میلیون و ۴۸۲ هزار و ۹۰۲ دُز رسید. در شبانه روز گذشته نیز ۱۷۳ هزار و ۱۸۴ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده‌است.

از دیروز تا امروز ۲۵ اسفندماه، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، سه هزار و ۱۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۵۲۱ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به هفت میلیون و ۱۳۳ هزار و ۱۳۹ نفر رسید.

متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۰۹ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۹ هزار و ۲۸۹ نفر رسید. دو هزار و ۳۶۰ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ نیز در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

خوشبختانه تاکنون شش میلیون ۷۹۸ هزار و ۳۵۰ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. تاکنون ۴۸ میلیون و ۴۶۵ هزار و ۵۳۶ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده‌است.

در حال حاضر ۹۹ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۸۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۵۴ شهرستان در وضعیت زرد و ۹ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

انتهای پیام
captcha