کد خبر: 4052975
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۸

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی گتوند در سال ۱۴۰۱ برگزار شد

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی گتوند ششم اردیبهشت، با حضور جمعی از مسئولان در مصلای نمازجمعه این شهرستان برگزار شد.

جلسه شورای فرهنگ عمومی گتوند به گزارش خبرنگار افتخاری ایکنا، اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی گتوند با محوریت برنامه‌ریزی مراسم روز قدس، نماز عید فطر و گرامیداشت شهدای طلبه ششم اردیبهشت، با حضور جمعی از مسئولان در مصلای نمازجمعه این شهرستان برگزار شد.

‌حجت‌الاسلام اسماعیل اسدپور، رئیس شورای فرهنگ عمومی و امام‌جمعه شهرستان گتوند در این جلسه گفت: یکی از آفات مسئولیت این است که مردم در نظر او تحقیر می‌شوند و از هیچ جایگاه ارزشی برخوردار نیستند. بنا به فرموده امام علی(ع) انسان شریف هر چه مقامش بزرگتر شود و جایگاه اجتماعی او رفیع شود سرمست نمی‌شود.

وی بیان کرد: براساس آیه ۶۵ سوره یونس عزت دست خداست و خداوند است که جایگاه انسان را بالا می‌برد؛ پس اگر از سوی کسی در فضای جامعه و مجازی حرفی زده می‌شود، کلام او نباید ما را ناراحت کند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان گتوند با گرامیداشت فرارسیدن روز قدس خواستار حضور مسئولان ادارات، شهرداران و دهیاران در راهپیمایی این روز مهم شد.

یادآور می‌شود، در این جلسه که با حضور و سخنرانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرماندار و برخی دیگر از مسئولان شهرستان گتوند برگزار شد، مصوباتی در خصوص برگزاری مراسم راهپیمایی روزجهانی قدس و نمازعید سعید فطر و برگزاری مراسم یادمان شهدای طلبه شهرستان به تصویب رسید.

داود طهماسبی

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :