کد خبر: 4057813
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۷

بخش حضوری نمایشگاه کتاب تهران که به خاطر آلودگی هوا تعطیل شده بود، از فردا، ۲۸ اردیبهشت‌ماه به فعالیت عادی خود بازمی‌گردد. 

به گزارش ایکنا، به نقل از ستاد خبری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، فعالیت بخش حضوری نمایشگاه کتاب تهران از فردا، ۲۸ اردیبهشت به فعالیت عادی خود بازمی‌گردد.

علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۰ با حضور در مصلی امام خمینی(ره) تهران از نمایشگاه بازدید کنند. 

بر اساس این گزارش، نمایشگاه کتاب تهران، امروز، ۲۷ اردیبهشت به دلیل آلودگی هوا و تصمیم مراجع ذی‌ربط، تعطیل اعلام شده بود.

علی رمضانی، قائم‌مقام و سخنگوی نمایشگاه درباره تعطیلی یک‌روزه ناشی از آلودگی هوا و تمدید نمایشگاه، بیان کرده است: «از آنجایی که نمایشگاه با همکاری ۷۰ دستگاه و نهاد ملی،‌ استانی و شهری برگزار می‌شود به همین جهت تصمیم‌گیری درباره تمدید این رویداد فرهنگی نیازمند همکاری و هماهنگی همه این دستگاه‌هاست تا ابعاد مختلف موضوع سنجیده شود لذا بعد از این هماهنگی‌ها در صورتی که تصمیم به تمدید نمایشگاه گرفته شود در مورد آن اطلاع‌رسانی خواهد شد».

گفتنی است، سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 21 تا 31 اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه ketab.ir  برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: