کد خبر: 4061932
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۹

آیین بدرقه کاروان‌های «یاوران ولایت» از پردیس

هزار و 200 زائر در قالب کاروان‌های «یاوران ولایت» امروز جهت حضور در مراسم سالگرد ارتحال امام خميني(ره) به حرم مطهر بنیانگذار انقلاب عازم شدند.

آیین بدرقه کاروان‌های «یاوران ولایت» از پردیسبه گزارش ایکنا، آیین بدرقه کاروان‌های اعزامی شهرستان پردیس به حرم مطهر امام خمینی (ره) برای شرکت در سی و سومین سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی در قالب یاوران ولایت صبح امروز با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان برگزار شد.

کاروان‌های اعزامی شهرستان با عنوان یاوران ولایت و از اقشار مختلف در قالب ۲۸ دستگاه اتوبوس و هزار و ۲۰۰ نفر از بخش های جاجرود، پردیس و بومهن با برپایی مراسم بدرقه به مرقد مطهر اعزام شدند.

ابراهیم گرمابدری، فرمانده سپاه شهرستان پردیس در همین رابطه، گفت: این کاروان‌ها شامل اقشار مختلف کارگری، کارمندی، ورزشکاران و مردم محلات هستند که با هماهنگی سپاه و ستاد بزرگداشت ارتحال امام (ره) به این سفر معنوی زیارتی رفتند.

وی همچنین گفت: تعداد متقاضيان جهت شرکت در مراسم ارتحال بسیار بالا بود که متأسفانه امکان حضور همه میسر نبود و تنها هزار و ۲۰۰ نفر از شهروندان را توانستیم در قالب کاروان‌ها اعزام کنیم.

گرمابدری افزود: گروه‌های پزشکی ـ درمانی نیز کاروان‌های شهرستان را در طول سفر همراهی می‌کنند و با تمهیدات لازم از سوی پلیس راهور و نیروی انتظامی شهرستان پردیس زمان حرکت کاروان‌ها به حرم امام (ره) در نظر گرفته شده است.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس با اشاره به توزیع اقلام فرهنگی و معنوی بین زائران و اجرای برنامه‌های فرهنگی در طول این سفر، گفت: کاروان‌ها صبح امروز به صورت مستقیم به حرم امام راحل اعزام و طبق هماهنگی‌های انجام شده، پس از تجمع همه کاروان‌ها به صورت منسجم و یکپارچه در قالب کاروان‌های اعزامی وارد حرم مطهر شده و به سخنان و فرمایشات رهبر معظم انقلاب گوش دادند.

خبرنگار: نسا نژادزارع

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :