کد خبر: 4062864
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۹

ثبت 3 فوتی کرونا در شبانه‌روز گذشته

وزارت بهداشت از فوت سه بیمار و بستری شدن 36 بیمار مبتلا به کرونا در کشور خبر داد و اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته 28 هزار و 54 دز واکسن کرونا تزریق شده است.

3 فوتی کرونا در شبانه‌روز گذشته/ تزریق بیش از 28 هزار دز واکسن

به گزارش ایکنا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۶۴ میلیون و ۵۶۷ هزار و ۲۵۱ نفر دُز اول، ۵۷ میلیون و ۸۹۱ هزار و ۳۰۰ نفر دُز دوم و ۲۷ میلیون و ۵۹۵ هزار و ۱۳۵ نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۰ میلیون و ۵۳ هزار و ۶۸۶ دُز رسید. در شبانه روز گذشته نیز ۲۸ هزار و ۵۴ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

از دیروز تا امروز ۱۸ خردادماه بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۸۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۳۶ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به هفت میلیون و ۲۳۳ هزار و ۱۱۷ نفر رسید.

متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، سه بیمار مبتلا به کووید 19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۱ هزار و ۳۴۲ نفر رسید. ۴۱۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ نیز در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

خوشبختانه تاکنون هفت میلیون ۵۷ هزار و ۴۲۷ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. تاکنون ۵۲ میلیون و ۳۹۵ هزار و ۵۲۳ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، صفر شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۴۷ شهرستان در وضعیت زرد و ۳۰۱ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha