کد خبر: 4064010
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰

فراخوان برگزاری دوره اعتقادی بینش مطهر از سوی دارالقرآن فاطمة‌الزهرا(س)

کلاس قرآنی و اعتقادی بینش مطهر ویژه نوجوانان از سوی دارالقرآن فاطمة‌الزهرا(س) ام‌الازهار برگزار می‌شود.

کلاس قرآنی و اعتقادی بینش مطهر ویژه نوجوانانبه گزارش ایکنا، کلاس قرآنی و اعتقادی بینش مطهر ویژه نوجوانان با موضوع تدریس کتاب «آزادی انسان و آزادی بندگی شهید مطهری(ره)» از سوی دارالقرآن فاطمة‌الزهرا(س) ام‌الازهار برگزار می‌شود.

این دوره با هدف نظام‌دهی فکری نوجوانان، آموزش مهارت‌های زندگی، تربیت و رشد اسلامی، پاسخ به شبهات و تحلیل مسائل روز، آموزش‌های مهارت‌های زندگی، برگزاری اردوهای گروهی و پرورش هوش اجتماعی نوجوانان، کادرسازی و تربیت نوجوانان به عنوان مربی و آموزش مبانی تربیتی نوجوانان به والدین و حفظ قرآن براساس استعداد و توانمندی هر شرکت‌کننده برپا خواهد شد.

دوره فوق به صورت حضوری و در قالب 12 جلسه، سه‌شنبه‌ها و همچنین به صورت مجازی طی 12 جلسه، روزهای دوشنبه با تدریس محدثه کریمی‌نیا، حافظ قرآن و محقق حوزه تأدیب کودک و نوجوان ویژه دختران 12 تا 18 سال برگزار خواهد شد.

واجدین شرایط تا ۳۰ خردادماه فرصت دارند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام از ساعت ۱۰تا ۱۷ با شماره ۰۹۹۱۸۵۲۷۴۹۱ تماس بگیرند. این دوره از 13 تیرماه آغاز می‌شود.

یادآوری می‌شود، دارالقرآن فاطمة‌الزهرا(س) ام‌الازهار در تهران، سی‌متری نیروهوایی، روبه‌روی پمب بنزین وثوق، پلاک ۲۵ قرار دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :