کد خبر: 4065520
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۳

جشنواره قرآنی کودک و نوجوان در خراسان شمالی برگزار می‌شود

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی با اشاره به برگزاری جشنواره قرآنی کودک و نوجوان در استان خراسان شمالی اظهار کرد: این جشنواره در دهه امامت و ولایت و در دو مرحله شهرستانی و استانی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایکنا به نقل از اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، سیدناصر حسینی، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی با اشاره به برگزاری جشنواره قرآنی کودک و نوجوان در استان اظهار کرد: این جشنواره در دهه امامت و ولایت و در دو مرحله شهرستانی و استانی برگزار خواهد شد.

رئیس اداره امور قرآنی با اعلام این خبر افزود: در راستای تبلیغ، ترویج و جذب اقشار مختلف به‌ویژه نوجوانان و جوانان به فرهنگ قرآنی، جشنواره قرآنی کودک و نوجوان در استان برپا می‌شود.

حسینی بیان کرد: این جشنواره در چهار گروه پیش‌دبستانی، ابتدایی، متوسطه، و مدیران مراکز و مربیان جلسات خانگی قرآن برگزار خواهد شد.

وی افزود: گروه پیش دبستانی در رشته نقاشی، گروه ابتدایی در رشته حفظ و قرائت تقلیدی گروه متوسطه در رشته‌های ترتیل، حفظ، قرائت و اذان و گروه مدیران و مربیان جلسات خانگی در رشته حفظ ۵ جزء و ۱۰ جزء و ایده‌ها رقابت خواهند کرد.

رئیس اداره امور قرآنی در پایان اظهار کرد: گروه پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه در مرحله شهرستانی رقابت خواهند کرد و گروه متوسطه به مرحله استانی راه خواهند یافت و گروه مدیران و مراکز نیز در مرحله استانی به رقابت خواهند پرداخت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :