کد خبر: 4065941
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۹
با هدف تسریع و دقت در امور نمایشی

سامانه صدور پروانه اجرای نمایش آغاز به‌کار می‌کند

«سامانه صدور پروانه اجرای نمایش» از ۴ تیر با هدف تسریع و دقت در امور نمایشی، مجدد راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، در راستای اجرای طرح ملی دولت الکترونیک و همچنین تسهیل در روند انجام‌کار «سامانه صدور پروانه اجرای نمایش» با هدف تسریع و دقت در امور محوله راه‌اندازی شده‌ است. بر این اساس از تاریخ (۱۴۰۱/۰۴/۰۴) صدور پروانه اجرای تمامی نمایش‌ها از طریق ثبت‌نام در سامانه یادشده با نشانی sso.farhang.gov.ir انجام می‌شود.

متقاضیان با ورود به سایت معرفی‌شده، ضروری است یکی از دو روش «ثبت درخواست حقوقی» برای مراجعان دولتی و سازمانی و «ثبت درخواست حقیقی» برای سایر هنرمندان حوزه نمایش را انتخاب و نسبت به تکمیل آن اقدام کنند.

ثبت‌نام کلیه تماشاخانه‌های دولتی شامل سالن‌های تحت پوشش ادارات کل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان‌ها، نهادها و ارگان‌های دولتی سراسر کشور و اماکن و محیط‌هایی که قابلیت اجرای نمایش دارند با ارائه نامه از بالاترین مقام و با لحاظ شرایط و قوانین مندرج در اساسنامه آنها و شیوه‌نامه‌های مربوطه انجام می‌شود.

مدیران تماشاخانه‌های دولتی با ارسال معرفی‌نامه مطابق فرم مورد تایید شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش، نسبت به معرفی نماینده خود اقدام کنند که به این وسیله برای ایشان نام‌ کاربری و رمز ورود اختصاصی تعیین شود.

در همین راستا لازم است موسسات فرهنگی و هنری تک‌منظوره و چند‌منظوره نیز از طریق شناسه ملی، اقدام به ثبت نام در سامانه مذکور کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :